FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti - Bayern Munchen 0 - 1 (0 - 1)

«1678»
redweed18.09.2008 10:28

un singur lucru am de zis...

cand un jucator ca Lovin are loc la Steaua, pana atunci nici o sansa

vai de **** lui jucator

iaiaiiaiaiai loooooovin......deci nu cred cum ala poate juca la Steaua

 

MyLove4R218.09.2008 12:12

Daca am fi avut putzin norok si cele 2 bare ar fi fost 2 goluri...ar fi fost extraordinar.

dar, chiar daca am inceput cu stingul cred ca in continuare o sa facem fata.

Data viitoare o sa se vb de victoria Stelei nu a cfmui***lor!

HAI Steaua!!!!!!! :hai_steaua:

SteLuTzZz18.09.2008 12:19

in loc sa punetzi poze cu steaguri .. grupuri etc.. ati pus poze cu autocaru si cu klismann !

 

Super tari !

 

un 3 de la mine pt minunatele poze ! :)

ktaultras18.09.2008 12:37

imi pare rau ca nu sa putut mai mult ...ceea ce meritam noi era cel putzin un egal...dar ghinionu a fost cu noi...2 bare si un gol anulat dupa parerea mea era valid...si sa privim si partea buna ...dak Duckadam a fost numit "erou de la sevilla" cred ca si Zapata ar putea fi numit "erou din Ghencea"....multumim echipei pentru jocul bun pe care la facut aseara si suporterilor care au stat in ploaie si a sustzynut echipa pana la sf jokului...Forza Steaua ::X fularsteaua2:steag_cruce_invers:

 

razvaneL0918.09.2008 12:45

eu jur ca sunt dezamagit de cum a fost organizata faza defensiva in rest mijlocul si atacul fara probleme daca toja ar da mai rpd drumu la minge ar fi OK. Ogararule.... ai inceput prost!

slipperyshadow18.09.2008 12:48
eu jur ca sunt dezamagit de cum a fost organizata faza defensiva in rest mijlocul si atacul fara probleme daca toja ar da mai rpd drumu la minge ar fi OK. Ogararule.... ai inceput prost!

:blink: cred ca tu ai vazut alt meci...

SRamos18.09.2008 15:49
eu jur ca sunt dezamagit de cum a fost organizata faza defensiva in rest mijlocul si atacul fara probleme daca toja ar da mai rpd drumu la minge ar fi OK. Ogararule.... ai inceput prost!

:blink: cred ca tu ai vazut alt meci...

Adevarat a vazut alt meci, in rest nu miau placut de Toja si Semedo... si poate Arthuro da el sa scos cu bara aia si cateva suturi...

TheSithLord18.09.2008 16:33
eu jur ca sunt dezamagit de cum a fost organizata faza defensiva in rest mijlocul si atacul fara probleme daca toja ar da mai rpd drumu la minge ar fi OK. Ogararule.... ai inceput prost!

:blink: cred ca tu ai vazut alt meci...

Adevarat a vazut alt meci, in rest nu miau placut de Toja si Semedo... si poate Arthuro da el sa scos cu bara aia si cateva suturi...

 

 

Mie nu mi-a placut niciunul inafara de Zapata.

 

Ce daca am jucat cu Bayern si nu cu Lugoj,ce Lugoj e in UCL?

 

Dezastruos.....iar luam locu` 4,poate Becali pricepe in sfarsit ca tre sa bagi bani ,sa taci din gura,si sa creezi conditii.

 

Echipa asta-i buna doar de calificat in Grupe si,hai - si de Liga 1,dar nu e destul de puternica pentru UCL.Lotul Stelei nu face mai mult de 25 de milioane de euro cu bataie,asa ca.....

DelPiero1018.09.2008 16:38

Da' ce a lu' CFR face mai mult?Ne trebuie antrenor...

stelistul stelist18.09.2008 17:38

dupa meciul de aseara cred ca unii jucatori ar trebui lasati un timp pe banca sa le iasa fitele astea de vedete , in special jucatorii straini ca toja sau arthuro sau Semedo

RBK19.09.2008 17:39

Desi am stat la SUd slab de tot nu mi-a placut Deloc,Nordul S-a prezentat foarte bine Nota 10 pt Coregrafie !!!

LARI19.09.2008 21:05

"Valoarea a tot ce am fãcut eu pentru Steaua s-a vãzut anul trecut cînd am venit pe Ghencea și am fost aplaudat. Pe suporteri nu poate sã îi mintã nimeni. Steaua putea sã remizeze, e greu sã spui cã putea sã cîstige din moment ce a pierdut. Steaua și-a creat cu ușurințã ocazii, ceea ce noi n-am fãcut cu Real sau cu Lyon", a spus Mihai Stoica.

agu19.09.2008 22:20
un singur lucru am de zis...

cand un jucator ca Lovin are loc la Steaua, pana atunci nici o sansa

vai de **** lui jucator

iaiaiiaiaiai loooooovin......deci nu cred cum ala poate juca la Steaua

 

Nu uita ca Lovin a sutat cel mai periculos la poarta nemtilor ... Rolul sau in echipa e sa recupereze mingea si sa o paseze .

Mai praf decat Lovin au fost Toja , Arthuro , Szekely , Petre Marin , chiar si Dayro ...

AsSaSiN25.10.2008 23:49

Szekely nu a fost ma praf, el a adus viteza jocului si a dat centrari, dar ce sa te faci daca nu ai om de gol???

«1678»