RBK... o pot face eu in cursul saptamanii acesteia nu promit nimic(deoarece nu stiu programul caselor de bilete) dar cand ma duc la antrenamnet (de obicei casele sunt deschise) ma duc si intreb
si voi posta aici sau iti voi da un pm. bafta!
RBK... o pot face eu in cursul saptamanii acesteia nu promit nimic(deoarece nu stiu programul caselor de bilete) dar cand ma duc la antrenamnet (de obicei casele sunt deschise) ma duc si intreb
si voi posta aici sau iti voi da un pm. bafta!
MS Razvane !!!
Np un drum cat mai bun o sedere placuta si sa castigam acolo! ![]()
haideti fratilor la Firenze
biletele se pot cumpara incepand de marti 23 septembrie ora patru in biglieteriile lis lottmattica
PRETURI:
TRIBUNA D'ONORE
170,00
POLTRONE 130,00
POLTRONCINE 90,00
TRIBUNA LATERALE 60,00 50,00
PARTERRE DI TRIBUNA 45,00 35,00
MARATONA CENTRALE 65,00 55,00
MARATONA 60,00 50,00
MARATONA LATERALE 45,00 35,00
PARTERRE DI MARATONA 35,00 30,00
OASPETI 22,00
CURVA FIESOLE 22,00 18,00
CURVA FERROVIA 22,00 18,00
dc s-a inchis topicu' ala special de suporteri...poate ar tb redeschis,nu credeti?
pana la urma care se mai baga..... si cu ce merge ?
In legatura cu biletele se pare ca inca e in ceata ...
pana la urma care se mai baga..... si cu ce merge ?
In legatura cu biletele se pare ca inca e in ceata ...
Eu merg cu wizzair pe 30 pana la Roma si de acolo cu trenul pana la Firenze , in legatura cu biletele am fost eu la club si se pare ca astazi ar trebui sa ajunga la club .
eu pe 29 wizzair... tot pana la Roma iar de acolo trenul pana la firenze ..... cat despre bilete acelasi lucru
Biletele de meci se vand la casele de bilete incepand de astazi, pret 22 euro,pentru cei interesati trebuie o copie dupa un act de identitate .
care pleca duminica cu atlasib???si care e programul pt bilete la club?
Destinatia: ITALIA - FIRENZE
Durata: 15 zile
Plecari din: Bucuresti
Pret : 120 EUR / dus - intors
Oferta valabila: pana in Decembrie 20
care e programul pt bilete la club?
cred ca programul la casele de bilete incepe la ora 13
ms!pt Cluj stiti cumva la ce ora e plecarea sau daca se organizeaza ceva?
Am fost astazi si am luat bilete , programul este de la 12-17, trebuie bani fix 22 ?uro si copie buletin pentru fiecare bilet in parte.
Vad ca nu prea sunt multi interesati de deplasarea asta.
![]()
ZIP la ce hotel o sa stati in Firenze, ru inca nu sunt hotarat, poti sa imi dai un sfat??
acesta e hotelul http://www.hotelspagna.it/
in afara faptului ca e in centru nu ma incanta cu nimic ..dar ce mai conteaza mergem la meci ....
cam scumpicel la hotelu asta 45euro cel mai eftin:)yo am gasit mai eftin,oricum ne int cu toti prin oras in ziua meciului :XForza Steaua ,minim 1pct luam ,dar eu vreau 3:X
Noi venim 4 persoane de la Roma.
Ajungem pe la ora 15 in Firenze.Haideti sa ne intalnim.Am vazut ca hotelul ala Spagna e in centru linga Parcul della Fortezza.Ori in fata hotelului ori in parcul ala.Ziceti si voi o idee.Sau sa lasati nr de telefon sa ne gasim.
Poate citesc si altii care merg la meci si ne putem intalni toti ca sa fim mai multi.
FORZA Steaua!
eu plec cu autocarul si o sa ajung luni in oras.da e bine sa stabilim un loc unde sa ne strangem mai multi ca sa nu umblam sg pe acolo.
acesta e hotelul http://www.hotelspagna.it/
in afara faptului ca e in centru nu ma incanta cu nimic ..dar ce mai conteaza mergem la meci ....
Multumesc,si e o idee buna sa stabilim o intilnire in ziua meciului .
o ideie buna sa ne intalnim ..presupun ca intr-o zona centrala ar fi cel mai bine ... astept propuneri ![]()
neatza,am o mare rugaminte la cei ce merg in italia,daca doreste si poate cineva sa-mi cumpere un fular dublu(juma fiore-juma Steaua).astept raspunsuri.multam anticipat ![]()
Sucees Fanilor care au plecat la Firenze sa va intoarceti Bucurosi cu 3pct si sa ne faceti si pe noi sa iesim in strada;x Forza Steaua pariez ca vom lua cel putin 1pct marti seara poate chiar 3 sa stiti ca nu Glumesc se poate am incredere in echipa Noastra
nu vine nimeni cu propuneri pt intalnirea din ziua meciului ??? oricum drum bun tuturor si sa ne auzim cu bine ![]()
nu vine nimeni cu propuneri pt intalnirea din ziua meciului ??? oricum drum bun tuturor si sa ne auzim cu bine![]()
Hai sa ne intilnim undeva in centrul orasului la Dom ,am inteles ca nu ar trebui ratat sau pe la gara din Firenze,astept raspuns.