FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Cl Fiorentina - Steaua

«123»
razvaneL0920.09.2008 19:33

RBK... o pot face eu in cursul saptamanii acesteia nu promit nimic(deoarece nu stiu programul caselor de bilete) dar cand ma duc la antrenamnet (de obicei casele sunt deschise) ma duc si intreb :) si voi posta aici sau iti voi da un pm. bafta!

RBK20.09.2008 19:38

MS Razvane !!!

razvaneL0920.09.2008 19:43

Np un drum cat mai bun o sedere placuta si sa castigam acolo! fularultras

RBK21.09.2008 11:36

haideti fratilor la Firenze

smok322.09.2008 23:35

biletele se pot cumpara incepand de marti 23 septembrie ora patru in biglieteriile lis lottmattica

PRETURI:

TRIBUNA D'ONORE

170,00

POLTRONE 130,00

POLTRONCINE 90,00

TRIBUNA LATERALE 60,00 50,00

PARTERRE DI TRIBUNA 45,00 35,00

MARATONA CENTRALE 65,00 55,00

MARATONA 60,00 50,00

MARATONA LATERALE 45,00 35,00

PARTERRE DI MARATONA 35,00 30,00

OASPETI 22,00

CURVA FIESOLE 22,00 18,00

CURVA FERROVIA 22,00 18,00

Dubios23.09.2008 01:12

dc s-a inchis topicu' ala special de suporteri...poate ar tb redeschis,nu credeti?

ZIP23.09.2008 18:54

pana la urma care se mai baga..... si cu ce merge ?

 

In legatura cu biletele se pare ca inca e in ceata ...

georgetocila24.09.2008 06:39
pana la urma care se mai baga..... si cu ce merge ?

 

In legatura cu biletele se pare ca inca e in ceata ...

 

Eu merg cu wizzair pe 30 pana la Roma si de acolo cu trenul pana la Firenze , in legatura cu biletele am fost eu la club si se pare ca astazi ar trebui sa ajunga la club .

ZIP24.09.2008 13:53

eu pe 29 wizzair... tot pana la Roma iar de acolo trenul pana la firenze ..... cat despre bilete acelasi lucru

georgetocila24.09.2008 15:58

Biletele de meci se vand la casele de bilete incepand de astazi, pret 22 euro,pentru cei interesati trebuie o copie dupa un act de identitate .

dayromania24.09.2008 19:35

care pleca duminica cu atlasib???si care e programul pt bilete la club?

dayromania25.09.2008 07:24

Destinatia: ITALIA - FIRENZE

Durata: 15 zile

Plecari din: Bucuresti

Pret : 120 EUR / dus - intors

Oferta valabila: pana in Decembrie 20

 

http://www.nefertiti-travel.ro/

georgetocila25.09.2008 07:29
care e programul pt bilete la club?

cred ca programul la casele de bilete incepe la ora 13

dayromania25.09.2008 07:46

ms!pt Cluj stiti cumva la ce ora e plecarea sau daca se organizeaza ceva?

georgetocila25.09.2008 18:44

Am fost astazi si am luat bilete , programul este de la 12-17, trebuie bani fix 22 ?uro si copie buletin pentru fiecare bilet in parte.

Vad ca nu prea sunt multi interesati de deplasarea asta.

 

fular-campionii

 

 

 

ZIP la ce hotel o sa stati in Firenze, ru inca nu sunt hotarat, poti sa imi dai un sfat??

ZIP25.09.2008 19:54

acesta e hotelul http://www.hotelspagna.it/

 

in afara faptului ca e in centru nu ma incanta cu nimic ..dar ce mai conteaza mergem la meci ....

RBK25.09.2008 20:24

cam scumpicel la hotelu asta 45euro cel mai eftin:)yo am gasit mai eftin,oricum ne int cu toti prin oras in ziua meciului :XForza Steaua ,minim 1pct luam ,dar eu vreau 3:X

Cristiansen25.09.2008 20:48

Noi venim 4 persoane de la Roma.

Ajungem pe la ora 15 in Firenze.Haideti sa ne intalnim.Am vazut ca hotelul ala Spagna e in centru linga Parcul della Fortezza.Ori in fata hotelului ori in parcul ala.Ziceti si voi o idee.Sau sa lasati nr de telefon sa ne gasim.

 

Poate citesc si altii care merg la meci si ne putem intalni toti ca sa fim mai multi.

 

FORZA Steaua!

 

 

dayromania25.09.2008 21:17

eu plec cu autocarul si o sa ajung luni in oras.da e bine sa stabilim un loc unde sa ne strangem mai multi ca sa nu umblam sg pe acolo.

georgetocila26.09.2008 06:56
acesta e hotelul http://www.hotelspagna.it/

 

in afara faptului ca e in centru nu ma incanta cu nimic ..dar ce mai conteaza mergem la meci ....

Multumesc,si e o idee buna sa stabilim o intilnire in ziua meciului .

ZIP26.09.2008 08:46

o ideie buna sa ne intalnim ..presupun ca intr-o zona centrala ar fi cel mai bine ... astept propuneri :steag_cruce_invers:

machoBV26.09.2008 22:46

neatza,am o mare rugaminte la cei ce merg in italia,daca doreste si poate cineva sa-mi cumpere un fular dublu(juma fiore-juma Steaua).astept raspunsuri.multam anticipat :steag_cruce_invers:

punkboy28.09.2008 09:05

Sucees Fanilor care au plecat la Firenze sa va intoarceti Bucurosi cu 3pct si sa ne faceti si pe noi sa iesim in strada;x Forza Steaua pariez ca vom lua cel putin 1pct marti seara poate chiar 3 sa stiti ca nu Glumesc se poate am incredere in echipa Noastra

ZIP28.09.2008 12:09

nu vine nimeni cu propuneri pt intalnirea din ziua meciului ??? oricum drum bun tuturor si sa ne auzim cu bine :bananadance:

georgetocila28.09.2008 16:24
nu vine nimeni cu propuneri pt intalnirea din ziua meciului ??? oricum drum bun tuturor si sa ne auzim cu bine :bananadance:

 

Hai sa ne intilnim undeva in centrul orasului la Dom ,am inteles ca nu ar trebui ratat sau pe la gara din Firenze,astept raspuns.

«123»