Salutare Stelistilor M-am interesat putin si am gasit la Wizzair Plecare luni dimineata 06.10(29septembrie)-sosire Roma 07.15,Intoarcere Joi 2 Octombrie 07.45-10.45sosire Buc pret 200Euro(dus-intors toate taxele incluse),autocar Buc-Firenze-Buc 180EURO(atlassib)pana la urma cat va costa biletu la Fiorentina-Steaua ca pe siteul viola 25-30euro
am vb cu Cristi(AISS) si mi a confirmat ca nu se organizeaza deplasare la meciul Fiorentina-Steaua,Lyon-Steaua,dar sunt sanse sa se organizeze la Bayern-Steaua :)deci dk vrem sa plecam la Firenze la meci o facem pe Cont Propriu cum stim noi mai bine,sunt mai multe variante cu avionu+tren,sau direct cu autocar*microbuz Total Transport dus-intors 200EURO