FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ultra, frânturi de puzzle îndemn cãtre un întreg

«123»
aleex511.09.2008 14:11

Fratilor pentru meciiul de la constanta de unde pot lua si eu bilete? Gasesc sa cumpar la casele de la stadionul Farul? Multumiri anticipate

godsaveultras11.09.2008 21:59

un articol care ar trebui sa defineasca nivelul de gandire al unui suporter,in principal al celui Stelist. pacat ca putini inteleg anumite lucruri si au anumite asteptari. mare vorba: "A fi ultra înseamnã sã te bucuri de fiecare rãsãrit de soare și de fiecare apus, de fiecare lucru fãcut cu sufletul, nu cu mintea... "

 

CLAUDIU STELISTU11.09.2008 23:12
fular-campionii
Nea Gigi,te roaga un,(nu pot sa spun suporter)ci un suflet de stelist sa nu lasi vreodata aceasta echipa minunata indiferent de ce s-ar intampla,asa cum a lasat domnul Marian Iancu pe Poli Tim.Daca ati dori,dupa parerea mea ar fi mult mai bine si in sanul familiei sa revina la Steaua domnul Mihai Stoica,pt ca dupa cum stitzi si dumneavoastra,cele mai mari succese pe care le-a cunoscut Steaua de la preluarea dumneavoastra a clubului Steaua,au fost realizate si impreuna cu domnul Mihai Stoica,va rog mult sa va ganditzi si sa-l aduce-tzi inapoi acolo unde ai este locul.Va multzumesc!!!
SteauaClan12.09.2008 06:25

In primul rand pentru a revedea o atmosfera ca inainte('98) trebuie sa existe o unitate in concepte si ganduri,Ultra inseamna suflet si pasiune cum de altfel ai subliniat....o depasire,pe care societatea noastra analfabeta cultivata cu manele nu o poate realiza.

 

Sincer articolul m-a impresionat,nu cred ca a lovit acolo unde trebuia sa loveasca,cei ce au fost tinte nu cred ca l-au descifrat dar pentru noi restul e o lectie de moralitate.

«123»