FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bine ai revenit acasa, George

«123»
1uLy4Nn05.09.2008 19:48

Bine ai revenit George..

 

Cu tine o sa devenim campioni fular-campionii

Sm0ke06.09.2008 17:31

Mi-a placut Ograru inainte, sa nu fie ca si Neaga doar.

micodo06.09.2008 20:08
pentru Sabin:

 

Micodo e Micodo, eu sunt eu. :)))

 

Eu nu te cred! :))

 

MIREL6RADOI08.09.2008 07:44

tn2_1158353145_Ste_Prezentare_15.JPG

Oga IS BACK! :steag_cruce_invers:

iNsTiGaToR09.09.2008 18:29

bine ai revenit gerogeee !!! :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campioniifularsteaua2

«123»