05.09.2008 19:48
Bine ai revenit George..
Cu tine o sa devenim campioni ![]()
Bine ai revenit George..
Cu tine o sa devenim campioni ![]()
Mi-a placut Ograru inainte, sa nu fie ca si Neaga doar.
pentru Sabin:
Micodo e Micodo, eu sunt eu.
)
Eu nu te cred! ![]()
bine ai revenit gerogeee !!! ![]()
![]()
![]()
![]()