George Ogararu a avut parte de o primire asa cum merita la antrenamentul de astazi. Suporterii i-au pregatit un banner cu mesajul "Bine ai revenit acasa". Vizibil emotionat, George le-a multumit tuturor apoi s-a intors la sedinta de pregatire.
Suporterii isi arata astfel, intr-un moment in care echipa Stelei abunda de jucatori straini sau transferati de curand, atasamentul fata de un fotbalist crescut la Steaua si care a dat de atata ori dovada ca stelistii se nasc, nu se inventeaza.
