FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bine ai revenit acasa, George

«123»
fcsteaua.ro04.09.2008 22:27

George Ogararu a avut parte de o primire asa cum merita la antrenamentul de astazi. Suporterii i-au pregatit un banner cu mesajul "Bine ai revenit acasa". Vizibil emotionat, George le-a multumit tuturor apoi s-a intors la sedinta de pregatire.

 

Suporterii isi arata astfel, intr-un moment in care echipa Stelei abunda de jucatori straini sau transferati de curand, atasamentul fata de un fotbalist crescut la Steaua si care a dat de atata ori dovada ca stelistii se nasc, nu se inventeaza.

 

 

f234567k04.09.2008 22:39

Superb! Imi dau lacrimile.

MoWeed04.09.2008 22:41

Bravo suporterilor care au avut aceasta initiativa! Felicitari!

LARI04.09.2008 22:42

Cand am citit faza pe saitul oficial, mi s-au umezit ochii!

 

BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!

 

Stiu ca majoritatea celor care fac astfel de gesturi prefera sa ramana anonimi. Dar cred ca ar fi bine sa aflam cine sunt. Merita!

jeles04.09.2008 22:50

se vedea pe el ca este foarte emotionat , se fastacea ca un copil : :kisstogether: .... felicitari celor care au facut asta

danimarcu04.09.2008 23:07

Frumos gestul suporterilor!Felicitari!

Multumim,George ca te-ai intors!

Dubios04.09.2008 23:11

drogatii au facut asta

George Stan04.09.2008 23:13

Eu am auzit ca au fost alcoolistii de data asta.

korynna04.09.2008 23:17

Alcoolistii sunt ceilalti! :tongue:

Felicitari baietilor pentru initiativa!

Bine ai revenit,George!

Play3r05.09.2008 01:01

Welcome back George!!! fular-campionii

w3bmaster05.09.2008 01:08

Ozzy si piesa lui parca is facute pt astfel de momente

 

Ce sa mai zic Bine ai venit Oga aici e casa ta ar mai fi un stelist pierdut printre straini Paraschiv poa revine si el ...

 

Forza Steaua

maye05.09.2008 04:15

Bravo Initiatorilor!!!si bine ai revenit acasa Oga!!!

udaradu05.09.2008 04:31
drogatii au facut asta

Poate drogati cu dragoste de fotbal si dragoste fata de oameni care le-au

indulcit sufletele .....bravo baieti...nu-l luati in seama.

Korado05.09.2008 04:36

Welcome @ back !!

greenyes05.09.2008 05:28

Numai respect pentru cei care au facut asta. Cu siguranta George o sa joaca la acelasi nivel care l a consacrat, nu are cum altfel. A fost tot timpul un jucator constant.

 

Respect baieti, respect George.

 

La primul sau meci trebuie sa aiba parte de o primire pe masura!!!

eddie the 'ead05.09.2008 05:37

Bravo si felicitari celor care au facut asta! Sunt de admirat.

 

La fel cum e de admirat si George! Bine ai revenit acasa!

ariven2105.09.2008 06:33

BRAVO BRAVO BRAVO

 

 

Pentru initiativa si pentru ca am ajuns si noi CIVILIZATI!!!

 

ASTA MA FACE SA FIU MANDRU CA SUNT, ALATURI DE VOI, SUPORTER Steaua.

 

George IS BACK!!!

 

Cu respect pentru unul din jucatorii mei preferati si pentru cei care au dat clasa in materie de manifestari al e fanilor,

 

Alexanderhoff

alex21ro05.09.2008 06:42
drogatii au facut asta

Poate drogati cu dragoste de fotbal si dragoste fata de oameni care le-au

indulcit sufletele .....bravo baieti...nu-l luati in seama.

era o ironie....

ge6rge_steaua05.09.2008 07:02

Bine ai revenit George !! esti iubit, esti respectat pentru ca nu ai uitat de unde ai plecat !! respect George

felicitari suporterilor care l-au primit pe George :steag_cruce_invers:

 

 

 

Edit Moderatori

Renunta la limbajul de tip mIRC/messenger

Ice_Angel05.09.2008 07:17

Sa fie intr-un ceas bun.Cu Ogararu nu vom avea rival in campionat!

sabin130705.09.2008 07:40

Gest superb, felictari!

Dar am o nelamurire cu ¨drogatii¨ si ¨alcoolistii¨ de mai sus... adica? Dubios, poate ma ajuti.

 

In legatura cu sondajul de aici, toata lista aia este fff antipatica, mai putin Mutu si R.Lucescu.

 

Evita postarile consecutive.

pui de dac 11205.09.2008 08:14

Superb gestul celor care i-au pregatit asemenea primire pt ca o merita.

Bine ai revenit acasa George.

 

In formula asta mi-as dori sa ramana Steaua mult timp de acum inainte, ma refer aici la jucatori si antrenori, nu si la conducere. :steag_cruce_invers:

stelutawillis05.09.2008 08:42

frumos :)

forzza Steaua

dr.adrian905.09.2008 09:48

sper sa nu aiba aceasi soarta ca neaga

Piece of Mind05.09.2008 10:00
Gest superb, felictari!

Dar am o nelamurire cu ¨drogatii¨ si ¨alcoolistii¨ de mai sus... adica? Dubios, poate ma ajuti.

 

In legatura cu sondajul de aici, toata lista aia este fff antipatica, mai putin Mutu si R.Lucescu.

 

Evita postarile consecutive.

 

Sabine, cati ani ai?

«123»