FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Ucl, Sezon 2008-2009

«123»
axl14.09.2008 08:15

Am rugamintea sa nu mai lasati pe-aici id-uri, e-mail-uri, telefoane etc., daca tot faceti bisnita faceti-o organizat, in fata stadionului.

MIHAITZA9015.09.2008 12:24

Cate bilete au ramas disponibile pentru meciu cu bayern , stiu ca azi este ultima zi in care se vand pachetele iar maine si poimaine biletele ramase, daca stiti cam care este nr. lor? Si daca credeti ca vor fi din nou cozi imense....

RBK22.09.2008 19:03

te ai vaitat prea mult pt bilet si ai ramas aks sa vezi meciu

«123»