Biletele sunt scumpe dar merita, e a treia calificare consecutiva in grupe si iata cu ce echipe o sa ne batem. O calificare venita dupa doua meciuri de foc cu Galata. Haideti sa nu ne mai lamentam de preturi, asa cum jucatorii au facut eforturi supraomenesti sa lase Galata acasa asa putem sa facem si noi un efort acum si sa ne achizitionam biletele. Vrem meciuri tari, vrem performante dar nu cu ajutorul nostru. Credeti ca se imbogateste cineva din banii de bilete din CL? E frectie la picior de lemn.
