Ba eu tot nu inteleg de ce tot va dati cap in cap cu legile astea. Sinceri , chiar ma amuzati. Aici este vorba clar de un ABUZ! Ca e lege , ca nu e lege.... daca e sa o luam asa dupa lege ar trebui bagati la parnaie toti gaborii si toate testoasele! Acesta a fost un ABUZ cum a fost si in 2006 in "groapa" , cum a fost si la Arad si cum vor mai fi si de aici in colo. Jandarmeria este institutia Guvernului Romaniei , daca vrei sa te bati cu ea , iesi in pierdere de fiecare data. Incetati cu aberatiile astea cu legea , ca ne pisham pe legea lor . In tara asta numita JUNGLA nu se tine cont de lege, daca nu v-ati prins pana acum.
