pot sa te intreb, din curiozate, cati ani ai, si cat timp ai stat in Romania ?da,cum sa nu?am 24 de ani (1984) am stat pana la 17 ani in Romania la Bucuresti.parintii mei au venit inainte de revolutie.dar eu m-am nascut in Turcia pentru ca atunci era mai bune spitalele dela noi(asa miau zis)..am invatat aacolo in caragiale la dorobanti.chiar si la revolutie eram acolo.chiar eram si la stadion in meciul semi finala Steaua-galatasaray din 89...in anul 2001 neam intors inapoi aici.si de atunci nu am mai plecat in Romania.dar de curand am de gand sa vin acolo din nou....
Deci erai stelist oricum
