FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Raman Aici Cu Voi...

«123»
redondo31.08.2008 12:18
pot sa te intreb, din curiozate, cati ani ai, si cat timp ai stat in Romania ? :wave:

da,cum sa nu?am 24 de ani (1984) am stat pana la 17 ani in Romania la Bucuresti.parintii mei au venit inainte de revolutie.dar eu m-am nascut in Turcia pentru ca atunci era mai bune spitalele dela noi(asa miau zis)..am invatat aacolo in caragiale la dorobanti.chiar si la revolutie eram acolo.chiar eram si la stadion in meciul semi finala Steaua-galatasaray din 89...in anul 2001 neam intors inapoi aici.si de atunci nu am mai plecat in Romania.dar de curand am de gand sa vin acolo din nou....

Deci erai stelist oricum

MoWeed31.08.2008 12:20

Oho, chiar ca e frumos Bodrum-ul.

redondo31.08.2008 12:22

Galata,Fener si Besiktas sunt cartiere in Istanbul nu? Un fel de orase in oras. Cand esti copil nu prea ai cum sa-ti alegi cu cine tii. Avand in vedere fanatismul turcesc asa pare

bodrumdan_barkahan31.08.2008 12:47
Galata,Fener si Besiktas sunt cartiere in Istanbul nu? Un fel de orase in oras. Cand esti copil nu prea ai cum sa-ti alegi cu cine tii. Avand in vedere fanatismul turcesc asa pare

fenerbahçe e in partea asiatica si e in cartierul kadiköy , iar galatasaray si beșiktaș in partea eurpoei.galatasaray in mecidiyeköy si besiktaș chiar intre beșiktaș și kanataș adica stadionul lui.

 

Oho, chiar ca e frumos Bodrum-ul.

da e foarte frumos.este capitala turismului din turcia asa se zice...

**alex**31.08.2008 13:47
dar de curand am de gand sa vin acolo din nou....

 

Care ar fi motivele sa te intorci in Romania ?

 

Stanici31.08.2008 14:03

Vine sa bea o bere cu mine.

bodrumdan_barkahan31.08.2008 14:38
Vine sa bea o bere cu mine.

doar bere??? :)))

 

dar de curand am de gand sa vin acolo din nou....

 

Care ar fi motivele sa te intorci in Romania ?

vreau sa traiesc din nou in Romania

**alex**31.08.2008 14:58

Un trai mai bun.. femei mai frumoase.. ? :biggrin:

bodrumdan_barkahan31.08.2008 15:52
Un trai mai bun.. femei mai frumoase.. ? :biggrin:

da sunt fdemei frumoase adevarat.dar si la noi sunt..eu m-am obijnuit mai mult acolo si mai mult pentru asta :))))

MALDINI31.08.2008 15:54

frumos rau pe la tine:) poate iti facem p vizita :D

bodrumdan_barkahan01.09.2008 13:32
frumos rau pe la tine:) poate iti facem p vizita :D

multumesc...sper sa va fac eu mai intai vizita:)))

cRiss4Steaua02.09.2008 22:23

Se zice ca turcii sunt printre cei mai ospitalieri oameni din lume .. la cat de amabil vad ca esti tu .. incep sa cred :))

bodrumdan_barkahan13.09.2008 07:07
Se zice ca turcii sunt printre cei mai ospitalieri oameni din lume .. la cat de amabil vad ca esti tu .. incep sa cred :))

ms frumos criss4steaua :)

«123»