
nimeni nu cred ca il va huidui pe Mutu... toata lumea va huidui echipa, dar se va spune ca pe Mutu l-am huiduit, ca doar presa de la noi numai scandaluri cauta, din asta traieste
Forza Steaua
pai dah:))
...
ma rog..io zik ca nu merita sa depundem efortul s il huiduim:)..lasatil pe Mutu in treaba lui:x treaba noastra e sa ne incurajam echipa:):x:x:x
ce castigam daca il injuram, huiduim, spurcam , blamam la scena deskisa pe Mutu?
alearga Banel mai bine? da Dayro 3 goluri? nu mai rateaza arthuro la penalty?
sa fim seriosi:)...
Mutu..hmmm.. daca el nu apreciaza echipa noastra ar trebui sa ii dovedim ca merita apreciata:)
iar dak il blamam, huiduim si toate ce le-am mai enumarat odath mai sus, dovedim ca suntem niste ciobani prosti si fara clasa, ori nu prea cred ca noi vrem sa se intample asta nu?
FzS 4 eva:x:x:x:x 