Tupac Amaru, eu cred ca esti un pic paranoic, si prea las sa recunosti ceva vreodata. Cu ce ti se pare tie echipa de azi mai slaba decat cea a lui Hagi?.. Explica-ne si noua te rog, ca pe mine cel putin m-ai pierdut..
Banel poate fi injurat pentru 99% din meciurile lui, asta e clar pt toata lumea, dar mi se pare ca trebuie sa ai un caracter josnic sa nu poti recunoaste mertitele baiatului asta cel putin la meciul asta. Ce Dumnezeu, cand joaca joaca, cand nu nu, fara analize tehnico-tactice si parapsihologice.
Ca cineva sa aiba aceasta atitudine aroganta urat´mirositoare mi se pare ca trebuie sa fii in ultima stare de plafonare intelectuala, incatusat in doctrine si trenduri care nu te lasa sa fii macar o data obiectiv si corect.
Si tu nu, nu ai nicio sansa la nimic, la niciun parcurs, la niciun vis, la nicio bucurie, tocmai mentalitatii tale, nu meriti!
