FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Parere Aveti Despre Roakeri

«123»
AdrianUltras2515.08.2008 21:44

Ahahahahah

 

Del Piero e sub papuc :))

 

p.s.

 

Da' cu cine sa te culci? :naughty:

 

:hump:

MoWeed15.08.2008 21:45
aici se disputa pacea in georgia.... femei mai gasesti :P

Pai daca toti ar fi praf, cine ar mai avea chef de razboi?

 

@Adriane

 

Vezi ca pe alt topic ti-a dat un apropo cu id-urile de mess, asa ca poate te vrea pe tine

:hump:

AdrianUltras2515.08.2008 21:46

Daca era legala marijuana peste tot in lume, nu s-ar mai bate nimeni cu nimeni.

CatalinBerceni15.08.2008 21:47
aici se disputa pacea in georgia.... femei mai gasesti :P

Pai daca toti ar fi praf, cine ar mai avea chef de razboi?

 

@Adriane

 

Vezi ca pe alt topic ti-a dat un apropo cu id-urile de mess, asa ca poate te vrea pe tine

:hump:

 

Faza nasoala ca trebuie sa ne strangem tot poporul sa negociem pacea cu-n singur rus =))

MoWeed15.08.2008 21:48
Faza nasoala ca trebuie sa ne strangem tot poporul sa negociem pacea cu-n singur rus =))

:biggrin:

AdrianUltras2515.08.2008 21:50

ba

 

io nu vreau pace

 

io vreau sa merg in abhazia sa omor si io vreo 2-3 abhazi si sa stau la plaja.

 

in osetia de sud nu vreau sa merg ca e munte.

prefer marea.

DelPiero1015.08.2008 21:51

Ce gay sunteti mah,daca ati sti ce gagica am,nu ati insela-o nici cu Halle Berry(plm,asta mi-a venit acu in minte)!

P.S.Ma laud!Si nu-s sub papuc!Nici o femeie nu v-a reusi sa tina pe mn sub papuc... :drunk:

AdrianUltras2515.08.2008 21:53

ma...pune o poza cu pretena-ta daca esti asa smecher :))

CatalinBerceni15.08.2008 21:53
ba

 

io nu vreau pace

 

io vreau sa merg in abhazia sa omor si io vreo 2-3 abhazi si sa stau la plaja.

 

in osetia de sud nu vreau sa merg ca e munte.

prefer marea.

 

 

Eu as vrea pace pt ca in conflictul dintre Rusi si Americani au picat saracii georgieni care n-au vina ...cum am putea sa cadem si noi la mijloc

DelPiero1015.08.2008 21:54

Ba nu ma provoca!La naiba,se uita la ce scriu si nu ma lasa...ca eu as vrea...

MoWeed15.08.2008 21:55
ma...pune o poza cu pretena-ta daca esti asa smecher :))

Acum cauta pe hai faiv o poza calumea :naughty:

 

@DelPiero10

 

Ai grija ca la betie toate femeile iti par bune:))))

DelPiero1015.08.2008 21:56

Bah,asa e! =))

MoWeed15.08.2008 21:58
Bah,asa e! =))

Cate palme ti-ai luat cand te-a vazut ce ai scris?:)))

CatalinBerceni15.08.2008 21:58
Ba nu ma provoca!La naiba,se uita la ce scriu si nu ma lasa...ca eu as vrea...

 

 

Ok ...eu va las....ma bag la somn ca ma trage berea de ochi......Oricum ......as prefera Ungurii in locul Georgienilor :D

MoWeed15.08.2008 22:00
Ok ...eu va las....ma bag la somn ca ma trage berea de ochi......Oricum ......as prefera Ungurii in locul Georgienilor :D

Eu as prefera pe oricine in locul ungurilor:))))

DelPiero1015.08.2008 22:03
Ba nu ma provoca!La naiba,se uita la ce scriu si nu ma lasa...ca eu as vrea...

 

 

Ok ...eu va las....ma bag la somn ca ma trage berea de ochi......Oricum ......as prefera Ungurii in locul Georgienilor :D

Afara,afara,cu ungurii din tara!

MoWeed: steagro

AdrianUltras2515.08.2008 22:05

eu vreau dinamooisti :|

 

CatalinBerceni16.08.2008 06:46

Ungurii sunt amenintarea numarul 1 la ora actuala in tara noastra deci nu se poate, plm la Oradea saptamana trecu au fluturat in centrul orasului Steaugurile ungariei si cantau un cantec de genul "noi nu lasam mana dupa drapel , murim cu el in mana , pana ne vom lipii iar de patria mama"

PLM o sa avem un conflict gen Serbia cu Kosovo daca nu actioneaza cineva, pt ca deja tot tineretul secuiesc este crescut in spiritul obtinerii independentei fata de Romania a tinutului Secuiesc.]

 

Asta pot sa zic ca este tema pe week-ul asta, astept solutii ca acum mi-e foame , fug la Supermarket =)) :steag_cruce_invers:

Marius16.08.2008 07:07

Ce dragut, cat :offtopic:

 

Bai, :ce_oameni:

 

Ia, gata, pe mistouri cu voi. Adica AICI pentru cei care sunt mai noi pe forum.

«123»