Ma gandeam daca in ultimul timp s-a mai schimbat parerea romanului despre muzica rock si despre persoanele care asculta muzica asta atat de complexa, multi vad in rock doar niste oameni nespalati cu bocanci in picioare si plete. In realitate pot spune ca sunt multi terminati care asculta muzica asta si spun asta ascultand stilul rock de ceva ani, dar sunt si oameni de treaba cu care poti sa bey pana te bagi sub masa .Eu ca rocker spun ca oamenii care asculta stilul asta de muzica sunt la fel ca ceilalti poate putin mai betivi dar in rest nimic special fata de restul lumii.
Astept si parerea voastra (bine ma astept sa ma injure manelistii) despre rock si cei care asculta acest gen de muzica.
