FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Parere Aveti Despre Roakeri

«123»
CatalinBerceni15.08.2008 20:45

In primul rand tin sa multumesc lui Del Piero 10 pt suport .....maneaua este prostia la roman, apoi vizavi de religie , n-am spus ca obligat oricine nu trebuie sa creada, fiecare alege ce vrea, eu spuneam o parere despre Roakery in general, si inclusiv despre mine apoi despre alcool tind sa precizez ca cel mai bine merge Berea cu energizant, am reusit sa beau vreo 18 cutii de bere cu energizant si nu m-am simtit beat , dar dimineatza tremurau muschii pe mine ca si cum as fi facut sex toata noaptea si apoi la 9 dimineatza jucam la Steaua titular in deplasare pe Santiago Bernabeu. deci ebelea pana dimineatza :D

adidwu15.08.2008 21:11

sau Gatorade cu vodka,reteta recomandata de METALLICA

CatalinBerceni15.08.2008 21:13
sau Gatorade cu vodka,reteta recomandata de METALLICA

 

 

Ok ......m-ai suparat........:P

Reteta mea ........500 ml Alcool dublu rafinat (85 grade) si 2l de pepsi .....combinate in sticla de 2,5 de pepsi.........astept raspuns :P

adidwu15.08.2008 21:16

Si ce rezulta din pepsi cu alcool dublu rafinat?

CatalinBerceni15.08.2008 21:19
Si ce rezulta din pepsi cu alcool dublu rafinat?

Incearca si sper sa mai fii in stare sa ma injuri dupa dak bey un sfert din ce-i acolo....

 

bodanelu15.08.2008 21:21
Si ce rezulta din pepsi cu alcool dublu rafinat?

pepsi dublu rafinat :))

MoWeed15.08.2008 21:22

Bah, nu mai invatati copii la prostii bah! :rolleyes:

AdrianUltras2515.08.2008 21:23

Bautura recomandata de mine se numeste "Steve McQueen".

Si inseamna tequilla cu bere.

 

 

P.S.

 

E reteta proprie :D

DelPiero1015.08.2008 21:27

Eu beau orice ****...in afara de rom si tuica!

P.S.Sunt mort!Traiasca gagica-mea!Catalin,La Multi Ani sorei tale!

CatalinBerceni15.08.2008 21:27
Bautura recomandata de mine se numeste "Steve McQueen".

Si inseamna tequilla cu bere.

 

 

P.S.

 

E reteta proprie :D

 

Frate n-am incercat dar din greseala am incercat votka cu gin.......dar oricum pepsi si alcool dublu rafinat nu intrece nimik....numai mirosul te omoara

MoWeed15.08.2008 21:30
Eu beau orice ****...in afara de rom si tuica!

Moarte ficatului:))

Pacat totusi ca nu incerci o tuica de aia de vreo 40 de grade, facuta natural la tara nu de aia penala de la crama...

DelPiero1015.08.2008 21:31

Taci ca am incercat odata,in tinerete,si am zis ca nu mai apuc a doua zi...:))

CatalinBerceni15.08.2008 21:32
Eu beau orice ****...in afara de rom si tuica!

Moarte ficatului:))

Pacat totusi ca nu incerci o tuica de aia de vreo 40 de grade, facuta natural la tara nu de aia penala de la crama...

Primii 7 ani din viata i-am trait la bunici, beam tuica vara pe 30 de grade si stateam mort de beat intins pe gazonul terenului de fotbal comunal

MoWeed15.08.2008 21:32

Pai si asta nu e neaparat un lucru rau:))

DelPiero1015.08.2008 21:35

Cata,eu nu-s rocker,dar gandim la fel in multe privinte!

P.S.Moarte ficatului,ce naiba!Si asa nu avem nevoie de el! ;))

CatalinBerceni15.08.2008 21:35
Pai si asta nu e neaparat un lucru rau:))

 

 

N-am spus ca e , doar ca am incercat in materie de vin si tuica mai tot......ah si visinata ......

AdrianUltras2515.08.2008 21:37

R.I.P. Ficatule!

MoWeed15.08.2008 21:37
N-am spus ca e , doar ca am incercat in materie de vin si tuica mai tot......ah si visinata ......

Buna mai e visinata, mai ales cand o amesteci cu tuica sa fie mai tare asa un pic....

DelPiero1015.08.2008 21:37
R.I.P. Ficatule!

Asa e!Da-l in plm de bulangiu!

MoWeed15.08.2008 21:38

Dedicatie pentru Adrian.....

05___Bitza___Moartea_Ficatului_Galaxy.MP3

CatalinBerceni15.08.2008 21:40

Bah ......ce pot sa spun , naspa ...o sa ajungem toti pe la 28-29 de ani sa zacem sub o masa de bodega de cartier.....fumand tigari carpati sau Saint gorge

MoWeed15.08.2008 21:41
Bah ......ce pot sa spun , naspa ...o sa ajungem toti pe la 28-29 de ani sa zacem sub o masa de bodega de cartier.....fumand tigari carpati sau Saint gorge

Si sa mai luam din cand in cand 100 de Polar pe datorie:)))

Bine, nu chiar 28-29, pe la 40-50 sigur :naughty:

DelPiero1015.08.2008 21:41

Eu mai fac si sport!Ca fost fotbalist,inca ma mentin...dar alcoolul vrea sa ma doboare!Ah,imi zice 'nevasta' sa ma culc. :mellow:

AdrianUltras2515.08.2008 21:43

Ma, io v-am zis ca nu prea se prinde mahmureala de mine.

Am intrebat odata pe unu de ce.

Si mi-a zis ca cica datorita faptului ca am ficat puternic(adevarul e ca nu fumez si nici nu beau sucuri si alte prostii din astea cu coloranti si euri).

 

Si de atunci eu imi masor puterea cat mai des.

Sa vad cat de puternic e ficatul meu.

 

I-am si dat nume.

Il cheama Hercule.

CatalinBerceni15.08.2008 21:43
Eu mai fac si sport!Ca fost fotbalist,inca ma mentin...dar alcoolul vrea sa ma doboare!Ah,imi zice 'nevasta' sa ma culc. :mellow:

 

 

Si eu sunt fost fotbalist si actual alcoolic, n-ai dc sa te culci.....aici se disputa pacea in georgia.... femei mai gasesti :P

«123»