In primul rand tin sa multumesc lui Del Piero 10 pt suport .....maneaua este prostia la roman, apoi vizavi de religie , n-am spus ca obligat oricine nu trebuie sa creada, fiecare alege ce vrea, eu spuneam o parere despre Roakery in general, si inclusiv despre mine apoi despre alcool tind sa precizez ca cel mai bine merge Berea cu energizant, am reusit sa beau vreo 18 cutii de bere cu energizant si nu m-am simtit beat , dar dimineatza tremurau muschii pe mine ca si cum as fi facut sex toata noaptea si apoi la 9 dimineatza jucam la Steaua titular in deplasare pe Santiago Bernabeu. deci ebelea pana dimineatza ![]()
