FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alina Dumitru - Campioanã Olimpicã (ProSport)

«123»
morosanu'10.08.2008 09:45
Ar fi frumos,daca la primul meci pe Ghencea dupa intoarcerea de la Beijing,ciobanul s-o invite pe Alina.Poate la meciul cu Galatasaray. fular-campionii

eu zic ca ar fi frumos ca la intoarcerea de la beijing, ALINA Dumitru sa ii puna o floare pe mormant la Jiji. felicitari alina,tie si celor care te-au pregatit!!!

laur_2310.08.2008 11:57

FELICITARI ALINA!!!

 

Multe multumiri pentru aceasta medalie pretioasa pe care ai adus-o in vitrina tarii noastre, dar si a Stelei!

MIREL6RADOI10.08.2008 13:40

Alina e legitimata la Steaua,antrenorul sau la Dinamo :biggrin:

dax4710.08.2008 13:48

Bravo ei ! Sincere felicitari ! Sper sa urmeze si altele.

 

Ar fi frumos sa fie premiata si din partea clubului de care apartine.

Tribuna 010.08.2008 20:09
Ar fi frumos,daca la primul meci pe Ghencea dupa intoarcerea de la Beijing,ciobanul s-o invite pe Alina.Poate la meciul cu Galatasaray. fular-campionii

CIOBANUL SI SLEAHTA LUI DE CAINI SI OI NU AU NIMIC DE A FACE CU ACEASTA PERFORMANTA. ESTE DESTUL CA PANGARESTE NUMELE SI CLORILE SFANTE ALE CLUBULUI SPORTIV AL ARMATEI Steaua. CIOBANE, TU SI TOT NEAMUL TAU SPER SA DISPARETI PENTRU TOTDEAUNA DE PE FATA PAMANTULUI - INECATI, ARSI , MANCATI, TAIATI, IMPUSCATI, SI TOT E PREA PUTIN PENTRU NESIMTIREA DE CARE AI DAT DOVADA DE ANI BUNI INCOACE. NU EXISTA FC Steaua EXISTA FC OAIA Becali. SI SUNT UN STELIST ADEVARAT, PENTRU CA SPIRITUL Steaua NU ESTE "CE VREA MUSCHII LUI Becali".

MORI CIOBANE!

grizzly10.08.2008 22:10
M-a intristat aceasta medalie pentru ca va da sansa unor umflati de a se lauda cu "performantele sportului romanesc".

 

cata dreptate ai... imediat au sa apara in fata generali si politicieni sa ia credit pentru medalia asteia mici. in loc sa o premieze or sa sara ca sacalii in fata sa prinda o lumina de reflector.

-jon-11.08.2008 13:37
Ar fi frumos,daca la primul meci pe Ghencea dupa intoarcerea de la Beijing,ciobanul s-o invite pe Alina.Poate la meciul cu Galatasaray. fular-campionii

eu zic ca ar fi frumos ca la intoarcerea de la beijing, ALINA Dumitru sa ii puna o floare pe mormant la Jiji. felicitari alina,tie si celor care te-au pregatit!!!

 

 

Mai mult ca sigur ca ciobanul va profita de notorietatea acestei fete care a muncit si va face o "donatie "in stiul caracteristic aparand pe la toate televiziunile.

 

Felicitari Alina

! :steag_cruce_invers:

Fc Alin11.08.2008 14:15

alina ai cate felicitari vrei bravooo

 

http://www.youtube.com/watch?v=b7En77MARj0

Sper sa fie asa!! fular-campionii

 

Sper sa se auda tot mai des imnul asta superb la festivitatile de premiere...

Sper sa fie asa !!!!!! :steag_sah_mic:

-jon-13.08.2008 12:53

Inca o sportiva a clubului Steaua este aproape de o medalie de aur! Numele ei Ana Maria Branza, sport- spada.

 

Finala la 16.30!

 

Succes Ana Maria! :steag_cruce_invers:

tavyto13.08.2008 13:55

o astfel de performanta ma face sa ma simt mandru ca sunt roman,mai ales ca aceasta fata se vede ca are caracter si ca este o invingatoare.Sper ca ciobanu sa nu profite de ea dar sper sa o recompenseze pt a adus in o medalie slubului Steaua. fular-campionii

«123»