FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua și obsedatul Lucescu

«123»
gabry1911.08.2008 13:02

dax47,ai perfecta dreptate.Forza Steaua!Mereu Superiori!

FortuneTeller11.08.2008 22:54

Lucescu nu e altceva decat un exponent al "maretei" scolii dinamoviste. Din cand in cand mai arunca si el cate o vorba de duh, ca poate i se ridica o statuie pt calificarea din 84 la CE (acolo unde a facut din nou rahatu' praf cu alde Gabor, Dragnea si Rednic, in conditiile in care T Stoica, Hagi sau Balint se plictiseau pe banca sau la TV). "Omul" Lucescu nu merita nici un respect pt ca nu stie sa respecte pe ceilalti. "Antrenorul" Lucescu nu merita respect pt ca nu si-a castigat decat dreptul la mediocritate profesionala. Si apropos de blaturi si coop-ul Dinamo-Rapid-CFR, Lucescu a fost un senior la mizeriei trecute si prezente (vezi campionatul castigat cu Rapid sau cel pierdut in fata Stelei).

seven712.08.2008 06:44

Pe mine ma deranjeaza ca nimeni din conducerea Stelei nu le raspunde acestor jigodii. Multi v-ati luat de Mihai Stoica, dar cand cineva ataca Steaua el mereu lua apararea clubului nostru nu tacea ca Argaseala.

«123»