Choli
Bine bai, ai dreptate!
Hai sa ii acordam incredere lui Lacatus.
Incredere nelimitata.
Bun.Deci increderea noastra o sa il faca pe Lacatus sa fie un antrenor mai bun?
Increderea o sa il faca sa nu mai bage in teren panarame ca Badea si Nicolita?
Increderea noastra o sa il faca sa joace cu 2 varfuri care sa dea gol nu cu un atacant care sa intoarca mingi?
Da?
Eu nu influentez pe nimeni.
Nu am nici un aparat de controlat minti.
Am expus doar toate aspectele negative ale jocului impus de Lacatus.
NOI SUNTEM DATORI LUI Marius, NU EL NOUA. SA-TI INTRE BINE IN CAP ASTA, SI TIE SI TUTUROR CARE VA VEDETI "MARI STELISTI".
Dar lui Piturca nu ii eram datori cand strigam "Piti, Piti, Piti lasa-ne!!!"?
Nu el a fost golgeterul echipei in Europa in sezonul in care am luat CCE?
Nu el a fost atacantul titular cu care Steaua a dominat Europa toata partea a 2a a anilor 80?
Lui Boloni nu ii suntem datori?
Ca nu imi aduc aminte sa fii sarit careva cand ciobanul l-a injurat si si-a batut joc de el.
Lui Hagi nu ii suntem datori?
Unde erai tu anul trecut cand Hagi era dat afara in suturi de catre beca dupa al 2lea meci oficial pierdutl?
Ai auzit de " Steaua, clubul nostru drag, ce mult te iubim, LA BINE LA RAU, Steaua E CLUBUL MEU TOT MEREU...
Eu nu despre Steaua vorbesc aici?
Eu nu vorbesc despre binele Stelei?
Daca Lacatus baga Steaua in b e spre binele ei?
