FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray - FC Steaua 2 - 2 (1 - 2)

«1414243444547»
ultrAslan_Romania.215.08.2008 18:05
Cati turci erau pe aici non-stop inainte de meci. Acum brusc au disparut cu totii....

Nu a disparut nimeni mai stai linistit decat ca turcii aceia la care te referi tu majoritatea sunt turcii care traiesc aici (si eu sunt unul dintre ei) aabia ne intoarcem in Romania dupa cumparaturi si drum...Nu fuge nimeni nicaieri chiar daca e sa treceti voi turul ceea ce nu prea cred...mai e si mansa a 2 a....

Romanya.jpg

Stanici15.08.2008 18:06

Voi erati aia din Metro, mah?:))). Si la postarea mea ce ai de spus?

DelPiero1015.08.2008 18:07

De ce nu prea crezi?In afara de Arda,Nonda si hai sa zicem Lincoln,Galata e varza cu carne!Apararea voastra e hilara...

ultrAslan_Romania.215.08.2008 18:19
Voi erati aia din Metro, mah?:))). Si la postarea mea ce ai de spus?

Nu mai noi ne am dus cu masina personala...in leg cu apararea sunt de acord cu tine stam f slab dar si tu trebuie sa recunosti ca am fost dezavantajati de arbitru clar si nu mi a placut o chestie la fotbalistii Stelei.....FRATE dupa orice contact hop poe jos de parca sunt facuti din l...... nu se face asa cum porneam un contratac hop unu jos daca ai fost la meci ai vazut reavtia lu arda in a2 a reprizza.

 

Romanya.jpg

DelPiero1015.08.2008 18:23

Ma rog,lasand la o parte arbitrajul,care nu mi s-a parut deloc a favoriza una dintre echipe,eu va spun sincer ca pe Ghencea nu aveti nici o sansa...nu ca ar fi diferenta de valoare intre cele doua echipe,insa e greu cu apararea asta sa rezistati in Ghencea...

Stanici15.08.2008 18:23

Pai eu de unii cu masina personala opriti in parcarea unui Metro pe autostrada Istanbul- granita vorbesc.

Si vezi ca am fost vreo 6 autocare plus multi veniti pe cont propriu. Si, oricum, noi am cantat incontinuu si voi nu. Si noi am avut torte si voi nu. Si WOW!!!! s-a auzit galeria Stelei in hell. Nu m-ati impresionat cu nimic.. un fel de giulesti, cam asa, stadionul ala al vostru.. ca atmosfera si contructie. Plus ca aveti foarte-foarte putina BERE in tot orasul ala.

Marius15.08.2008 19:43

Mah, faza cu apararea nu tine. Pot sa pun pariu ca in Ghencea, in conditii normale (fara accidentati) Galata o sa joace cu Meira si Servet centrali, Sabri in dreapta si mai e unu' caruia nu-i retin numele in stanga (la meciul tur a fost accidentat si in locul lui a jucat un copil, care pe deasupra e si fundas central de meserie)

AdrianUltras2515.08.2008 20:18

Marius: Hakan Balta

DelPiero1015.08.2008 21:30

Balta,lac,izvor,batem galeata in Ghencea!Adrian,hai tata in Templu... :D

AdrianUltras2515.08.2008 21:40

Bai, nu stiu daca vin la meciu' ala, dar tot vin anul asta acolo.

Si atunci tu dai de beut.

DelPiero1015.08.2008 21:42

Da mah,normal!Pana atunci,poate avem si noi id-urile noastre de mess! :))

bodrumdan_barkahan15.08.2008 23:57
De ce nu prea crezi?In afara de Arda,Nonda si hai sa zicem Lincoln,Galata e varza cu carne!Apararea voastra e hilara...

si voi in afara de Radoi,nu prea aveti nimik.eu personal nam nici o grija.o sa trecem sigur de voi.

bodrumdan_barkahan16.08.2008 00:07
Mah, faza cu apararea nu tine. Pot sa pun pariu ca in Ghencea, in conditii normale (fara accidentati) Galata o sa joace cu Meira si Servet centrali, Sabri in dreapta si mai e unu' caruia nu-i retin numele in stanga (la meciul tur a fost accidentat si in locul lui a jucat un copil, care pe deasupra e si fundas central de meserie)

da ai dreptate frate.nu cred ca o sa inceapa nici cu prostu de portar ala care zicea mereu ca ''nu e nevoie de portar strain suntem noi aici'' am vazut cum esti acolo.mai bine puneam eu o camila la poarta mai dadea mingi pe el și nu intra.si cu aparare servet-meira dreapta sabri si stanga cred ca tot hakan balta o sa joace.si nici nu cred ca o sa joace hasan șaș ala care nu a facut nimik in afara de cartonasul galben.si saracul de nonda de data asta o sa joace cu ümit karan impreuna.in locul lui mehmet topal ayhan akman care are experienta mare si poate chiar si kewell.si nu uitati ca o sa facem 2 meciuri oficiale inainte.eu zic ca ati avut mare noroc cu portarul nostru+arbitrul+hasan șaș+skibbe (care se astepta de la emre güngör sa joace la linie ca sabri care emre güngör e un aparator central de mare clasa si a jucat si in euro pentru nationala si de la hasan sas care stie doar sa dribleze sa intre in 3-4 adversari sa piarda mingea si sa astepte faulturi) . va spun inca o data. NOİ O SA TRECEM MAİ DEPARTE

 

nu se mai asteapta nimik de la ali sami yen ul vech unde v-ati dus voi.se construieste noul stadion care vrea klik http://www.aslantepe.biz/

Raduccio16.08.2008 05:59
De ce nu prea crezi?In afara de Arda,Nonda si hai sa zicem Lincoln,Galata e varza cu carne!Apararea voastra e hilara...

si voi in afara de Radoi,nu prea aveti nimik.eu personal nam nici o grija.o sa trecem sigur de voi.

 

O sa mai discutam dupa meci. M-am saturat de declaratii dinastea. Oricum, hell-ul vostru a fost cam penibil.

Virgil16.08.2008 06:07
@ The_Wade

 

16 Fenerbahçe Tur CL 10 17 20.2175

 

42 Besiktas Tur CL 6 7 10.2175

 

50 Galatasaray Tur UC 8 6 9.2175

 

15.07.2008: Steaua- Bessiktas 1-0

 

12/13.08 Galatasaray-Steaua 2-2

 

27/28.08 Steaua-Galatasaray 2-1

 

Forza Steaua! :)

 

 

Pentru meciul de la Istanbul am dat rezultatul exact. Sper sa-mi iasa si cel de la Bucuresti. Sunt toate sansele. Steaua merge mai departe.

bodrumdan_barkahan16.08.2008 10:09
De ce nu prea crezi?In afara de Arda,Nonda si hai sa zicem Lincoln,Galata e varza cu carne!Apararea voastra e hilara...

si voi in afara de Radoi,nu prea aveti nimik.eu personal nam nici o grija.o sa trecem sigur de voi.

 

O sa mai discutam dupa meci. M-am saturat de declaratii dinastea. Oricum, hell-ul vostru a fost cam penibil.

cel mai bine este sa discutam dupa meci...

 

BARKAHAN_.jpg

BARKAHAN_.jpg

IONUTZ-CIPRIAN16.08.2008 10:23

Speram sa mai intri si dupa retur,poate o sa-ti fie rusine......nu este o aluzie!

ilkaykandemir16.08.2008 10:32
Poate se decid turcii astia si ne scapa de Banel :naughty:

 

 

Where are all the turks that were sure that we will lose in their "hell"?

We are here romanian.it was our first offical match and we have injured players such as kewell linderoth and ümit karan because of that we played with lots of defensive players and even after we concede 2 goal on first 15 min we managed to make equality on scoretable and we could win too.Although all negations we didnt lose the match in the hell .We have played 100 matches in istanbul and we only lost 18 match there ok? BEcause of that here is hell.I see u trust urselves a lot after this match what a pity :D We ll make ur stadium HELL for u. U ll be very sad after this match because we have ever and never lost elimination matches before Champions League we ll win Arda, umıt karan,nonda, kewell are coming.........

bodrumdan_barkahan16.08.2008 10:48
Speram sa mai intri si dupa retur,poate o sa-ti fie rusine......nu este o aluzie!

ce sa mi fie ma rusine.stai linistit ca o sa mai intru. sa nu iti fie tie rusine.

Stanici16.08.2008 10:49

There was no hell in Istanbul. We overwhelmed you.. here, in Bucarest, you have no chance.... you don't sing well in other stadiums then yours. BTW, you stopped singing in the last quarter of the match, you big fans! And no more bragging about your hell or ather cocky words because you are very close to leave us pemanently.

STARforce16.08.2008 11:03

As I anticipated your hell froze wednesday ehehhehe But don't dispair you shall see what Heaven is when and if you come to the TEMPLE OF ROMANIAN FOOTBALL>>>Ghencea.

 

Beware of flares or any pirotehnic device as they're not allowed in Romania by law.

 

Welcome to HEAVEN just watch cuz your ain't welcome inside..ehohohoh

 

Ionutjoss16.08.2008 19:52

PT cei care mergeti pe stadion

 

vreau sa aud la TV cat mai mult : PE EI PE EI PE EI PE EI PE EI PE EI SI PE MAMA LOR

georgetocila16.08.2008 21:25

where was the HELL. i don' t see any hell ,you all are just a joke.

You will se HELL in Ghencea .

 

Semper Superiores

Galatasaray_190517.08.2008 17:28

hi Steaua !

I am Galatasaray Istanbul SK Fan

Ali Samiyen is the hell

We were unlucky!

We see in the Romania:)

Only big Galatasaray

I LOWE YOU George HAGİ ONLY 10 !

Have a good days!

MALDINI17.08.2008 17:35

@Galatasaray_1905 if Ali Samiyen was the hell in 1st match against Steaua , it means that in Ghencea will be the mother of hell

«1414243444547»