1-0 gol Dayro ! GOGOG ! MORE TO COME !
OOPS i mean 2-0 , Banel Nicolita WTF ?!
1-0 gol Dayro ! GOGOG ! MORE TO COME !
OOPS i mean 2-0 , Banel Nicolita WTF ?!
2-0 !!!!!!!!!!!!!!!
Dayro si Nicolita!!
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers:
nu pot sa cred deocamdata
))))))))))))) 0-2 ??!!!
![]()
HALAL GALERIE ARE GALATA, isi fluiera jucatorii =)) MAMA CE SPERIAT SUNT DE HELLU VOSTRU HAHHAA
Gol Nonda
Galatasaray 1-2 Steaua
Totusi , GOL Banel WTF ?
Where is your Hell now?
Waiting...
You can wait another 1 year for another Champions League try. Good luck next year ! this time, we will go in GROUPS !
Radoi is the best !!!
stie cineva daca ii transmis live pe internet .. nu live text .. va rog eu cine stie sa ma ajute
Your hell probably sleeps now...Im really sorry but you have to understand,Steaua is better than your Galata.
Mirel Radoi is GOD !
:steag_cruce_invers:
Ce pisici ... sunt sigur ca avem mai multi suporteri decat ei (chiar daca nu sunt acolo). Hai Steaua !!!Inca sunt convins ca meciul poate fi rezolvat din tur ... Sunt optimist de fel ...
Waiting...
E bine ca aveti rabdare.
Cred ca 2-1 pentru ai nostri o sa fie si rezultatul final. Ori asta, ori altul...
Steaua - galata live on internet ? ca romani vad ca nu prea sunt activi
V`am zis eu ba cu Nicolita! Da` voi daca sunteti turci.
2-1...pana la golul lor,am jucat foarte bine,insa dupa,ne-am taiat!Specific!Cateva observatii...apararea lor e penibila,atacul lor sta in Lincoln si Arda Turan(adevarati fotbalisti,ce-i drept)!In rest,o echipa clar de batut.Dayro e super fotbalist,asta stim insa...Toja se vede ca inca nu-i integrat,Lovin a jucat binisor(!!!).Radoi insa a fost extraordinar...trebuie clonat acest jucator.Banel a dat gol,insa poate sa dea si 15 goluri,pt mn acelasi jucator rudimentar si complet atehnic va ramane!Sper sa jucam cu mai mult curaj in repriza a doua,pt ca e clar:SE POATE!HAI Steaua!Faceti-ne mandi.
WHEre are the turchis?????Where is the hell??HOW match is the score?Where are the SUPER VEDETS???Ha ha ha!
Waiting...
Waiting what?UEFA Cup?Here is coming...
P.S.Arda is really a good player!What about Dayro?
cred ca lu Nicolita ii mai moare cate un neuron la fiecare gol inscris
V`am zis eu ba cu Nicolita!
Culmea ar fi sa dea si Lovin un gol... ![]()
Galata face multe greseli,ar trebui sa profitam mai mult de ele.Sper in a doua sa-i vad pe Ochi si Stancu in locul lui Toja si Arthuro.
Viteza lor ar putea face diferenta...
Se termina 3-1, stati linistiti ![]()
Unde-s turcii mah? Isi verifica culoarul din Cupa UEFA? :-/
Galata, sunteti o echipa bunicica de la mijloc in sus, dar SUNTETI PRAF IN APARARE!!!
Mie Toja mi se pare foarte bun, chiar si daca se vede ca nu e integrat 100%, a reusit cateva faze frumoase. Cel putin driblingul ala de la inceput a fost demential. ![]()
:steag_cruce_invers:
:steag_cruce_invers:
Steaua - galata live on internet ? ca romani vad ca nu prea sunt activi
mai baga Bogdan Stancu inca unu' prin 80 si asta e