FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray - FC Steaua 2 - 2 (1 - 2)

«1353637383947»
Kellerman13.08.2008 18:38

1-0 gol Dayro ! GOGOG ! MORE TO COME !

 

OOPS i mean 2-0 , Banel Nicolita WTF ?!

Ionutjoss13.08.2008 18:40

2-0 !!!!!!!!!!!!!!!

 

Dayro si Nicolita!! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

razvan beica13.08.2008 18:41

nu pot sa cred deocamdata :))))))))))))))) 0-2 ??!!!

 

:steag_cruce_invers:

Kellerman13.08.2008 18:45

HALAL GALERIE ARE GALATA, isi fluiera jucatorii =)) MAMA CE SPERIAT SUNT DE HELLU VOSTRU HAHHAA

ultrAslan_19o513.08.2008 18:57

Gol Nonda

 

Galatasaray 1-2 Steaua

Kellerman13.08.2008 18:58

Totusi , GOL Banel WTF ?

LeGenD13.08.2008 18:58

Where is your Hell now?

ultrAslan_19o513.08.2008 18:59

Waiting...

Kellerman13.08.2008 19:06

You can wait another 1 year for another Champions League try. Good luck next year ! this time, we will go in GROUPS !

 

Radoi is the best !!!

BvL13.08.2008 19:06

stie cineva daca ii transmis live pe internet .. nu live text .. va rog eu cine stie sa ma ajute

 

LeGenD13.08.2008 19:15

Your hell probably sleeps now...Im really sorry but you have to understand,Steaua is better than your Galata.

Kellerman13.08.2008 19:16

Mirel Radoi is GOD ! :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Trup si suflet ...13.08.2008 19:16

Ce pisici ... sunt sigur ca avem mai multi suporteri decat ei (chiar daca nu sunt acolo). Hai Steaua !!!Inca sunt convins ca meciul poate fi rezolvat din tur ... Sunt optimist de fel ...

weeezer13.08.2008 19:17
Waiting...

 

E bine ca aveti rabdare.

 

Cred ca 2-1 pentru ai nostri o sa fie si rezultatul final. Ori asta, ori altul...

BvL13.08.2008 19:18

Steaua - galata live on internet ? ca romani vad ca nu prea sunt activi

c.ronaldo1713.08.2008 19:20

V`am zis eu ba cu Nicolita! Da` voi daca sunteti turci.

DelPiero1013.08.2008 19:20

2-1...pana la golul lor,am jucat foarte bine,insa dupa,ne-am taiat!Specific!Cateva observatii...apararea lor e penibila,atacul lor sta in Lincoln si Arda Turan(adevarati fotbalisti,ce-i drept)!In rest,o echipa clar de batut.Dayro e super fotbalist,asta stim insa...Toja se vede ca inca nu-i integrat,Lovin a jucat binisor(!!!).Radoi insa a fost extraordinar...trebuie clonat acest jucator.Banel a dat gol,insa poate sa dea si 15 goluri,pt mn acelasi jucator rudimentar si complet atehnic va ramane!Sper sa jucam cu mai mult curaj in repriza a doua,pt ca e clar:SE POATE!HAI Steaua!Faceti-ne mandi.

IONUTZ-CIPRIAN13.08.2008 19:21

WHEre are the turchis?????Where is the hell??HOW match is the score?Where are the SUPER VEDETS???Ha ha ha!

DelPiero1013.08.2008 19:22
Waiting...

Waiting what?UEFA Cup?Here is coming...

P.S.Arda is really a good player!What about Dayro?

Jo1n713.08.2008 19:22

cred ca lu Nicolita ii mai moare cate un neuron la fiecare gol inscris

danimarcu13.08.2008 19:24
V`am zis eu ba cu Nicolita!

Culmea ar fi sa dea si Lovin un gol... :gathering:

Galata face multe greseli,ar trebui sa profitam mai mult de ele.Sper in a doua sa-i vad pe Ochi si Stancu in locul lui Toja si Arthuro.

Viteza lor ar putea face diferenta...

i0nutz8313.08.2008 19:24

Se termina 3-1, stati linistiti ;)

weeezer13.08.2008 19:24

Unde-s turcii mah? Isi verifica culoarul din Cupa UEFA? :-/

 

Galata, sunteti o echipa bunicica de la mijloc in sus, dar SUNTETI PRAF IN APARARE!!!

Kellerman13.08.2008 19:26

Mie Toja mi se pare foarte bun, chiar si daca se vede ca nu e integrat 100%, a reusit cateva faze frumoase. Cel putin driblingul ala de la inceput a fost demential. :D:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

EternalK13.08.2008 19:27
Steaua - galata live on internet ? ca romani vad ca nu prea sunt activi

 

 

click

 

mai baga Bogdan Stancu inca unu' prin 80 si asta e

«1353637383947»