ARDA TURAN s the best player n turkey .... Im afraid he dont stop
ARDA TURAN s the best player n turkey .... Im afraid he dont stop
va rog dati'le ban , faceti ceva cu turcii astia
Nu e deloc sarac forumul Stelei. Nu ne deranjeaza daca va atacati intre voi. Pe noi ne amuza.
Vorbind strict pe meci, consider ca va fi un meci greu. Steaua stie sa joace si foarte bine (vezi meciul cu Roma, 3-1), dar are si evolutii surprinzator de slabe. Ma refer la meciul cu Vasluiul, in deplasare, unde nu a reusit sa marcheze.
Sansa noastra va fi sa iesim la atac si sa jucam fotbal. Daca vom intra sa obtinem un meci nul, vom lua precis bataie.
Campionatul turc se apropie valoric de cel al nostru, dar acolo o sa vezi toate echipele dand totul pentru victorie. Asa cum a fost la Euro 2008 cand Turcia s-a prezentat mai bine decat Romania.
Avem un mic avantaj inaintea lor. Acela ca la noi campionatul s-a reluat deja si Steaua va avea cateva meciuri ogiciale jucate.
Daca va pleca Radoi la Inter, iar maestrul Lacatus va continua sa-si arate muschii fata de jucatorii cu care a avut contre el sau Gigi, va fi foarte foarte greu.
Daca Galata va obtine o victorie la doua goluri diferenta pe Ali Sami Yen, sunt convins ca e ca si calificata.
In ce priveste "iadul" de pe stadionul mentionat, ar fi bine sa stie turcii, ca avem si noi iadul nostru.
Mhay Virgil nu crezi ca esti cam lipsit de adevar in legatura cu, citez: "Campionatul turc se apropie valoric de cel al nostru" ???
bende geldim la en sonunda.salut latoti va salut
Mhay Virgil nu crezi ca esti cam lipsit de adevar in legatura cu, citez: "Campionatul turc se apropie valoric de cel al nostru" ???
Mai ultrAslan, in mod cert nu am folosit cea mai fericita exprimare. Am vrut sa spun ca valoarea campionatelor noastre e oarecum apropiata.
Dar sa mai stii un lucru, si punctez aici la traditie, Steaua nu a fost eliminata niciodata de o echipa turca. Speram ca traditia sa se pastreze. ![]()
Mhay Virgil nu crezi ca esti cam lipsit de adevar in legatura cu, citez: "Campionatul turc se apropie valoric de cel al nostru" ???
Mai ultrAslan, in mod cert nu am folosit cea mai fericita exprimare. Am vrut sa spun ca valoarea campionatelor noastre e oarecum apropiata.
Dar sa mai stii un lucru, si punctez aici la traditie, Steaua nu a fost eliminata niciodata de o echipa turca. Speram ca traditia sa se pastreze.
Draga Virgil dupa un succes european sau mondial echipele din Turcia au transferat mereu jucatori si antrenori de top gen Meira, Kewell sau Aragonez...asa ca vrei nu vrei este o diferenta...si in leg cu traditia noi suntem obisnuiti sa schimbam anumite lucruri si aici iti confirm dupa un slogan de al nostru.... GERCEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY...adik (adevarurile sunt scrise in istorie si istoria de GALATA).
)
va rog dati'le ban , faceti ceva cu turcii astia
Lasa-i ma. Fac si ei trafic, care e buba? ![]()
ne traduceti si noua? sau macar postati in engleza
GERCEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY...adik (adevarurile sunt scrise in istorie si istoria de GALATA).)
Suna bine. Ramane de vazut daca veti reusi sa stopati traditia. Noi speram sa o pastram. Din pacate in ultima vreme echipele romanesti si turcesti nu prea s-au intalnit, ca sa putem evalua in vreun fel.
Ultimul nostru meci cu o echipa turca, a fost luna trecuta. Steaua - Besiktas 1-0, meci amical, dar am vazut clar calitatea jocului lui Besiktas. Sunteti in mod sigur mai buni ca ei. ![]()
Ultimul nostru meci cu o echipa turca, a fost luna trecuta. Steaua - Besiktas 1-0, meci amical, dar am vazut clar calitatea jocului lui Besiktas. Sunteti in mod sigur mai buni ca ei. ![]()
Eu iti spun un singur lucru ai vazut anul trecut ce echipa a avut fener ce jucatori si cu toate astea noi am castigat titlul nu crezi ca e de gandit???
@acetobalsamico
May Jesus help you!
![]()
ba astia is musulmani :laugh:
gs turu geçecektir kimse kafasına takmasın
6-0 falan resim koyanlarda akıl hastanesine gitseler iyi olacak
Steaua 6-0 galatasaray ![]()
Mi-ar crea goluri în mamei tale! Pizdã și joace fotbal acolo zi și noapte
@acetobalsamico
May Jesus help you!
ba astia is musulmani :laugh:
:ike:
lool
![]()
nu misca arda turan ala al vostru langa golanski - e sef polonezu ![]()
![]()
regula 1.2 ![]()
![]()
Mai, eu cred ca printre turcii astia or fi ascunsi si niste dinamovisti care scriu in ciuda. Ia verificati IP-urile sa vedeti daca sunt din tara.
am vazut la euro .. e bun intradevar... dar e mingicar si egoist uneori... mai are pana sa fie un mare jucator, deocamdata e speranta.
imi pare rau ca nu joaca si emeghara, ca asa chiar nu aveati nici o sansa pe benzi.
am vazut la euro .. e bun intradevar... dar e mingicar si egoist uneori... mai are pana sa fie un mare jucator, deocamdata e speranta.imi pare rau ca nu joaca si emeghara, ca asa chiar nu aveati nici o sansa pe benzi.
Nu s a format inka e foarte tanar dar e f talentat creaza faze destul de periculoase pt adversar.
daca il pune pe banelinho maratonistul langa el..nu misca...ala se duce dupa el si la buda