FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Galatasaray - FC Steaua 2 - 2 (1 - 2)

«1101112131447»
AmuntBoy02.08.2008 18:43

si cand plecati din Ghencea sa-l luati si pe oier cu voi in turcia sa-l faceti shaorma acolo ;)

ultrAslan_ROMANYA02.08.2008 18:43
ban permanent
benzina02.08.2008 19:00

sa capturam sabia

punkboy02.08.2008 19:00

Echipa porneste cu sanse egale dar GS e mai Buna la Lot dar Fot se joaca PE goluri

ultrAslan_Romania02.08.2008 19:53

cine e bun sa castige......WE ARE THE BEST GALATASARAY

sampiyon_alinteri.jpg

ultrAslan_Romania02.08.2008 20:00
si cand plecati din Ghencea sa-l luati si pe oier cu voi in turcia sa-l faceti shaorma acolo ;)

NU AVEM NEVOIE DE ACEST CIOBAN MAI BINE SA-L TRIMITETI VOI STELISTII PE ACEST CIOBAN LANGA OILE LUI..OMUL A FOST OIER SI ACUMA SE CREDE MARE BOIER DAR Dumnezeu NU DOARME O SA-I DEA INTR-O ZI O BELEA FT MARE IN CAPUL LUI....

Galatasaray_RO.gif

Acrhine02.08.2008 20:38

Eu zic ca Steaua va trece de galata , nu mi se pare cine stie ce mare echipa galatasaray.

ultrAslan_Romania02.08.2008 20:42
Eu zic ca Steaua va trece de galata , nu mi se pare cine stie ce mare echipa galatasaray.

MAI VORBIM PE 27 AUGUST CINE E MARE......WE ARE THE BEST GALATASARAY

Galatasaray_RO.gif

ÇOK_TIRSIYORUMM02.08.2008 21:07

HERE COME PRIMA ECHIPA DE SPRIJIN PENTRU MATCH

1uLy4Nn02.08.2008 21:43

@ultrAslan_Romania

 

si dak noi o sa fim mai mari promiti sa uiti de forumul asta?

ultrAslan_Romania02.08.2008 21:46
@ultrAslan_Romania

 

si dak noi o sa fim mai mari promiti sa uiti de forumul asta?

eu ori cum nu am nici o treaba cu siteul vostru asa ca stai linistit dupa 27 aug numai o sa accesez acest site indiferent de rezultat...WE ARE THE BEST GALATASARAY

Galatasaray_RO.gif

Stanici02.08.2008 21:49
WE ARE THE BEST GALATASARAY
:)) and who is the worse Galatasaray?
ultrAslan_Romania02.08.2008 21:55
WE ARE THE BEST GALATASARAY
:)) and who is the worse Galatasaray?

GALATASARAY IS BEST TEAM ARROUND THE WORLD si Steaua este o echipa care este manipulata si distrusa de un oier numit Jiji...

sampiyon_alinteri.jpg

ÇOK_TIRSIYORUMM02.08.2008 22:37

 

 

Bine ati venit la dracu ', Ali Sami Yen

MoWeed02.08.2008 22:44

Turcaletii astia in afara de "wellcome to hell" nu stiu sa zica altceva....

ultrAslan_Romania03.08.2008 10:15
Turcaletii astia in afara de "wellcome to hell" nu stiu sa zica altceva....

bai Romanasule daca nu iti place de "welcome to Hell" atunci sa-ti spunem pe intelesul tau "Bine ati venit in IAD",dar din pacate voi iadul asta o sa vedeti decat la TV pentru ca nu aveti sange sa mergeti la Istanbul...Cand venim noi in Ghencea o sa va aratam din nou iadul doar sa ai putina rabdare,poate va scapam si de Jiji si de Laca cu ocazia asta...

sampiyon_alinteri.jpg

1on03.08.2008 10:22

Mãi ultrAslan Romania, gândește-te cã mulți dintre români și dintre steliști țin și cu Galatasaray, pentru cã a jucat Hagi acolo și pentru cã echipa din perioada aia a avut niște rezultate impresionante, mai ales cã în perioada aia echipele românești erau eliminate din primul tur al cupelor europene, dacã nu din preliminarii. Pentru mine, GS este a doua echipã favoritã (dar la distanțã mare de Steaua, evident). Sã-ți zic niște jucãtori de atunci (poate nu mã crezi): Taffarel, Emre Belozoglu, Hakan Sukur, Okan, Bulent Korkmaz, Bulent Akin, Arif, Umit, Hakan Unsal, Hakan Sukur, Capone. Prin ce faci tu și alți turci care au mai intrat pe forumul ãsta, poți reuși sã-i faci pe unii dintre ei sã nu mai simpatizeze GS ca pânã acum.

Sincer, eu aș vrea chiar sã schimb un fular cu un turc. Te oferi tu?

ultrAslan_Romania03.08.2008 10:28
Mãi ultrAslan Romania, gândește-te cã mulți dintre români și dintre steliști țin și cu Galatasaray, pentru cã a jucat Hagi acolo și pentru cã echipa din perioada aia a avut niște rezultate impresionante, mai ales cã în perioada aia echipele românești erau eliminate din primul tur al cupelor europene, în cel mai bun caz. Prin ce faci tu și alții care au mai intrat pe forumul ãsta, poți reuși sã-i faci pe unii dintre ei sã se depãrteze de GS.

Sincer, eu aș vrea chiar sã schimb un fular cu un turc. Te oferi tu?

mai ioane multumesc nu am nevoie de fular pt ca am tot arsenalul....apropo de stelistii care tin cu noi nu am efectiv nimic cu ei eu am citit nishte mesaje pe acest forum care ma deranjat si din cauza asta am inceput si eu sa dau replici,inca o data repet cei care respecta pe noi ii respect si eu...CINE ESTE BUN SA CASTIGE bineinteles eu vreau sa castige GALATASARAY dar asta e fotbalul nu se stie nici o data...

sampiyon_alinteri.jpg

AdrianUltras2503.08.2008 10:42

Domnilor fani Galata, nu va mai ambalati atat.

 

La performanta Galata nu are nici un sfert din ce are Steaua.

Va rugam totusi sa nu uitati acel 4-0 din Ghencea din 89 si nici faptul ca daca nu era Hagi, voi erati fix 0.

 

Au mai trecut pe aici multe echipe care credeau ca un buget imens asigura o calificare.

Foarte putine insa au trecut mai departe.

 

Nu ne mai poftiti atat in iad.Avem noi iadul nostru aici in Ghencea.

Si nu prea aveti voi ce face ca sa ne speriati pe noi.

 

Si pana una alta, nu prea stiu care e iadul si pt cine:

 

Ghencea - 1989 - Steaua - Galata 4-0

Ali Sami Yen - 1989 - Galata - Steaua 0-0

 

Judecati voi!

aslan_terbiyecisi03.08.2008 11:24

Steaua fular-campionii:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

 

 

Steaua 6-0 6alatasaray

ultrAslan_Romania03.08.2008 11:27
Domnilor fani Galata, nu va mai ambalati atat.

 

La performanta Galata nu are nici un sfert din ce are Steaua.

Va rugam totusi sa nu uitati acel 4-0 din Ghencea din 89 si nici faptul ca daca nu era Hagi, voi erati fix 0.

 

Au mai trecut pe aici multe echipe care credeau ca un buget imens asigura o calificare.

Foarte putine insa au trecut mai departe.

 

Nu ne mai poftiti atat in iad.Avem noi iadul nostru aici in Ghencea.

Si nu prea aveti voi ce face ca sa ne speriati pe noi.

 

Si pana una alta, nu prea stiu care e iadul si pt cine:

 

Ghencea - 1989 - Steaua - Galata 4-0

Ali Sami Yen - 1989 - Galata - Steaua 0-0

 

Judecati voi!

domnule draga

apropo de iad vorbim dupa primul meci sa vedem ce parere o sa ai atunci.noi nu vrem sa speriem pe nimeni doar spunem ce ne poate pielea...apropo de Hagi a fost mare jucator dar nu uita ca la meciul cu arsenal (finala UEFA 2000) ne a lasat in zece in minutele de prelungiri asa ca nu a jucat numai Hagi in aceasta echipa si inca o chestie Hagi nu joaca in nationala Turciei dar in 2002 si 2008 am terminat campionatul mondial si respectiv european in locul trei...

in 1989 cand era scorul 2-0 nu ne-a validat golul care am dat la 2-1 era alt ceva si sa stii ca la retur a fost 1-1 si nu sa jucat pe Ali Sami Yen ci pe stadionul Ataturk din Izmir.

Galatasaray_RO.gif

Lincoln03.08.2008 11:30

yes, several years before you've beaten in the semi-finals and you went to the finals and we want to take our other hand ..!

The Flyer03.08.2008 11:34
Hı I'm GS Fan and wish many succes for Steau.

Galatasaray fans are very happy for this draw :)

 

we wish you very,very much fluke in you internal competition!but,your team wi'll lose against Steaua,because we are the best!cheers!

Dj03.08.2008 11:34
Galatasray en zayif takim S.Ligine katilamayacakkk

 

translation pls!

 

ultrAslan_Romania03.08.2008 11:36
Galatasray en zayif takim S.Ligine katilamayacakkk

KONUSMA LEN LAVUK(SA NU MAI VORBESTI)

Domnii administrtori va rog sa blocati pe acest individ care injura....

GALATASARAY_TEAM.jpg

«1101112131447»