si cand plecati din Ghencea sa-l luati si pe oier cu voi in turcia sa-l faceti shaorma acolo ![]()
si cand plecati din Ghencea sa-l luati si pe oier cu voi in turcia sa-l faceti shaorma acolo ![]()
sa capturam sabia
Echipa porneste cu sanse egale dar GS e mai Buna la Lot dar Fot se joaca PE goluri
si cand plecati din Ghencea sa-l luati si pe oier cu voi in turcia sa-l faceti shaorma acolo
NU AVEM NEVOIE DE ACEST CIOBAN MAI BINE SA-L TRIMITETI VOI STELISTII PE ACEST CIOBAN LANGA OILE LUI..OMUL A FOST OIER SI ACUMA SE CREDE MARE BOIER DAR Dumnezeu NU DOARME O SA-I DEA INTR-O ZI O BELEA FT MARE IN CAPUL LUI....
Eu zic ca Steaua va trece de galata , nu mi se pare cine stie ce mare echipa galatasaray.
HERE COME PRIMA ECHIPA DE SPRIJIN PENTRU MATCH
@ultrAslan_Romania
si dak noi o sa fim mai mari promiti sa uiti de forumul asta?
WE ARE THE BEST GALATASARAY
Bine ati venit la dracu ', Ali Sami Yen
Turcaletii astia in afara de "wellcome to hell" nu stiu sa zica altceva....
Turcaletii astia in afara de "wellcome to hell" nu stiu sa zica altceva....
bai Romanasule daca nu iti place de "welcome to Hell" atunci sa-ti spunem pe intelesul tau "Bine ati venit in IAD",dar din pacate voi iadul asta o sa vedeti decat la TV pentru ca nu aveti sange sa mergeti la Istanbul...Cand venim noi in Ghencea o sa va aratam din nou iadul doar sa ai putina rabdare,poate va scapam si de Jiji si de Laca cu ocazia asta...
Mãi ultrAslan Romania, gândește-te cã mulți dintre români și dintre steliști țin și cu Galatasaray, pentru cã a jucat Hagi acolo și pentru cã echipa din perioada aia a avut niște rezultate impresionante, mai ales cã în perioada aia echipele românești erau eliminate din primul tur al cupelor europene, dacã nu din preliminarii. Pentru mine, GS este a doua echipã favoritã (dar la distanțã mare de Steaua, evident). Sã-ți zic niște jucãtori de atunci (poate nu mã crezi): Taffarel, Emre Belozoglu, Hakan Sukur, Okan, Bulent Korkmaz, Bulent Akin, Arif, Umit, Hakan Unsal, Hakan Sukur, Capone. Prin ce faci tu și alți turci care au mai intrat pe forumul ãsta, poți reuși sã-i faci pe unii dintre ei sã nu mai simpatizeze GS ca pânã acum.
Sincer, eu aș vrea chiar sã schimb un fular cu un turc. Te oferi tu?
Mãi ultrAslan Romania, gândește-te cã mulți dintre români și dintre steliști țin și cu Galatasaray, pentru cã a jucat Hagi acolo și pentru cã echipa din perioada aia a avut niște rezultate impresionante, mai ales cã în perioada aia echipele românești erau eliminate din primul tur al cupelor europene, în cel mai bun caz. Prin ce faci tu și alții care au mai intrat pe forumul ãsta, poți reuși sã-i faci pe unii dintre ei sã se depãrteze de GS.Sincer, eu aș vrea chiar sã schimb un fular cu un turc. Te oferi tu?
mai ioane multumesc nu am nevoie de fular pt ca am tot arsenalul....apropo de stelistii care tin cu noi nu am efectiv nimic cu ei eu am citit nishte mesaje pe acest forum care ma deranjat si din cauza asta am inceput si eu sa dau replici,inca o data repet cei care respecta pe noi ii respect si eu...CINE ESTE BUN SA CASTIGE bineinteles eu vreau sa castige GALATASARAY dar asta e fotbalul nu se stie nici o data...
Domnilor fani Galata, nu va mai ambalati atat.
La performanta Galata nu are nici un sfert din ce are Steaua.
Va rugam totusi sa nu uitati acel 4-0 din Ghencea din 89 si nici faptul ca daca nu era Hagi, voi erati fix 0.
Au mai trecut pe aici multe echipe care credeau ca un buget imens asigura o calificare.
Foarte putine insa au trecut mai departe.
Nu ne mai poftiti atat in iad.Avem noi iadul nostru aici in Ghencea.
Si nu prea aveti voi ce face ca sa ne speriati pe noi.
Si pana una alta, nu prea stiu care e iadul si pt cine:
Ghencea - 1989 - Steaua - Galata 4-0
Ali Sami Yen - 1989 - Galata - Steaua 0-0
Judecati voi!
Steaua ![]()
:steag_cruce_invers: ![]()
Steaua 6-0 6alatasaray
Domnilor fani Galata, nu va mai ambalati atat.
La performanta Galata nu are nici un sfert din ce are Steaua.
Va rugam totusi sa nu uitati acel 4-0 din Ghencea din 89 si nici faptul ca daca nu era Hagi, voi erati fix 0.
Au mai trecut pe aici multe echipe care credeau ca un buget imens asigura o calificare.
Foarte putine insa au trecut mai departe.
Nu ne mai poftiti atat in iad.Avem noi iadul nostru aici in Ghencea.
Si nu prea aveti voi ce face ca sa ne speriati pe noi.
Si pana una alta, nu prea stiu care e iadul si pt cine:
Ghencea - 1989 - Steaua - Galata 4-0
Ali Sami Yen - 1989 - Galata - Steaua 0-0
Judecati voi!
domnule draga
apropo de iad vorbim dupa primul meci sa vedem ce parere o sa ai atunci.noi nu vrem sa speriem pe nimeni doar spunem ce ne poate pielea...apropo de Hagi a fost mare jucator dar nu uita ca la meciul cu arsenal (finala UEFA 2000) ne a lasat in zece in minutele de prelungiri asa ca nu a jucat numai Hagi in aceasta echipa si inca o chestie Hagi nu joaca in nationala Turciei dar in 2002 si 2008 am terminat campionatul mondial si respectiv european in locul trei...
in 1989 cand era scorul 2-0 nu ne-a validat golul care am dat la 2-1 era alt ceva si sa stii ca la retur a fost 1-1 si nu sa jucat pe Ali Sami Yen ci pe stadionul Ataturk din Izmir.
yes, several years before you've beaten in the semi-finals and you went to the finals and we want to take our other hand ..!
Hı I'm GS Fan and wish many succes for Steau.Galatasaray fans are very happy for this draw
we wish you very,very much fluke in you internal competition!but,your team wi'll lose against Steaua,because we are the best!cheers!
Galatasray en zayif takim S.Ligine katilamayacakkk
translation pls!