Daca sunteti din Bucuresti faceti un efort si mergeti pe stadion,daca asta doriti. Daca sunteti din provincie sau nu nu aveti RCS,mergeti pe http://www.cool-TV.net/index.html instalati un plugin de sopcast,va asigurati ca aveti media player 10 si cu o conexiune decenta vedeti meciurile foarte bine.
Ca furnizorii de cablu si smecherii de pe la antena si LPF ne iau de prosti nu e un lucru nou. Doar intr-o tara inapoiata precum Romania ti se cere sa iti schimbi tot abonamentul decat sa ai o optiune la furnizor pentru anumite canale extra. Eu am UPC si mi se rupe daca astia vor negocia contractul cu gsptv sau nu. Voi incerca sa ajung pe stadion cand jucam acasa si trec pe stream cand jucam in deplasare. Astfel nu fac audienta penibililor de la gsptv si pot sa vad si meciul in acelasi timp.
CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.
