Pt toti cei interesati melodia de prezentare e :The White Stripes - Seven Nation Army
Intrati pe limewire si asta e!!!
pt restu care vor sa vada meciu pe net :fratilor ce nu va luati digi? pt 20 lei sau mai putin aveti o gasca de canale! Iar dak stati in afara nimeni nu tre sa stie asta nu?
Forza Steaua!!! O surpriza placuta in seara aceasta dupa niste meciuri de pregatire care se vede ca au fost doar atit de pregatire!!!
As da si 500 de dolari pe antena sa prinda canalele romanesti, dar nu cred ca merge aici in america... Ce naiba e aia digi?
Nu merge in State.Eu sunt in Portugalia,prind digi TV,dar semnalul este destul de slab,cand ploua tare nu vad nimic(
).Satelitul Intelsat,care transmite semnalul acopera doar teritoriul Romaniei si unele tari din vestul Romaniei,dar din fericire semnalul ajunge pana in vestul indepartat al Europei...
