inchei aceasta polemica aici. felicitari Marius pentru tonul pastrat de-a lungul conversatiei. scuze "multras" (glumesc) pentru jignirile aduse. sunt mult prea multe mizerii din toate partile. am mai spus-o, toti de la "Nasul" pana la "tolontan" sunt manjiti. este si o problema de modul cum privesti...intr adevar toata treaba e dubioasa.Ah, o ultima completare si promit sa inchei. Nasul a declarat alb pe negru ca nu a mai vorbit cu Taher de 8 ani (ca e adevarat sau nu, nu am de unde sa stiu, dar este o negare). Pana la urma toti luptam pentru acelasi scop: Steaua si toti suntem dezamagiti de modul in care sunt patate culorile ros-albastre.
Toate cele bune
Forza Steaua!
