FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spectacol la teatru

«123»
enjoy26.07.2008 21:38

@ mdionis: trebuie sa recunosc ca mai convins in cea mai mare parte ; poate m-am lasat si eu putin dus de val. oricum ma bucur ca discutiile au fost corecte si numai unele scoateri din context au generat neintelegeri. totul e bine, cand se termina cu bine, precum Steaua- Roma (3-1)!

«123»