Request 629 @ Radio21
Scuze,am pus-o pe cea dinainte...
Si inca:
Stil:Gothic rock metal
Grup:DYNABYTE
Tema:"I'm my eNemy"
Si pentru a diversifica putin...o tema mai linistita din care, imi place sa ascult noaptea de obicei:
IMATEM-"Haven"
ROA - Ne place
Sa vedem cui place asta:Combichrist
Ceva de Heavy,stil bun,atentie celor cu auzul sensibil:http://www.youtube.com/watch?v=ZO5T2MHmHnk
http://www.youtube.com/watch?v=ZO5T2MHmHnk
Am repetat din cauza ca n-a intrat bine linkul.
Ceva de Heavy,stil bun,atentie celor cu auzul sensibil !