FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1727374757687»
S.Mariuss14.10.2010 17:41
MikStelista15.10.2010 16:59
razvan2817.10.2010 01:22
Roby9117.10.2010 07:18
Robert Aeroth18.10.2010 19:45

 

A-well-a, everybody's heard about the bird

Bird, bird, bird, b-bird's the word

blindica18.10.2010 20:40
Lays19.10.2010 00:20

deftones - change

Ronnie19.10.2010 05:12
razvan2819.10.2010 11:41

Travie Mc Coy feat Bruno Mars - Billionaire

MikStelista20.10.2010 15:03
Robert Aeroth20.10.2010 18:51
psr20.10.2010 19:22
Andrei Dobre20.10.2010 23:53

Stage Bottles - "Solidarity"

Andrei*21.10.2010 08:03

 

-un cantec de o vara :)
razvan2821.10.2010 12:40
Robert Aeroth22.10.2010 17:35

deadmau5 - Word problems

Jony_stelist24.10.2010 13:45

 

GENIAL

crysty1424.10.2010 13:50
MikStelista28.10.2010 08:10
navodarean28.10.2010 08:56

3+2 - Butterflies (Eurovision 2010 - Belarus)

Ronnie28.10.2010 14:39

Putin off-topic, dar nu stiam unde sa postez. Asa, cine stie niste melodii minimal, trance ceva mai noi, misto si mai de ascultat in masina? Daca are cineva si imi da un link, adresa ceva sa descarc si eu ar fi perfect. :*

 

intreb ca eu habar n-am nimic despre muzica asta. :)

bon3loo28.10.2010 15:18
Maye04.11.2010 10:25

Tiefschwarz - Fall in

 

Putin off-topic, dar nu stiam unde sa postez. Asa, cine stie niste melodii minimal, trance ceva mai noi, misto si mai de ascultat in masina? Daca are cineva si imi da un link, adresa ceva sa descarc si eu ar fi perfect. :*

 

intreb ca eu habar n-am nimic despre muzica asta. :)

Hai pe mess si iti dau o mie si o suta. :)

Robert Aeroth06.11.2010 20:52

 

 

O melodie care ma face sa ma gandesc ca nu as putea sa dau ochii cu stramosii mei in momentul de fata...mi-ar fi mult prea rusine sa le spun ca nu am realizat mai nimic in viata...

Maye08.11.2010 15:54
«1727374757687»