Ce gusturi aveti bah...tristilor!
(Manele?!?!?)
On:Vescan-Asta-i pentru noi.
E o impresie artistica de moment.
Ombladon - Noapte buna Bucuresti.
<object width="448" height="55"><param name="movie" value="http://embed.trilulilu.ro/audio/lexygrig/e63d0f5b37f139.swf"></param><param'>http://embed.trilulilu.ro/audio/lexygrig/e63d0f5b37f139.swf"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><param name="FlashVars" value="durataAudio=162&titluEmbed=godfather%20theme"></param><embed src="http://embed.trilulilu.ro/audio/lexygrig/e63d0f5b37f139.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="448" height="55" FlashVars="durataAudio=162&titluEmbed=godfather%20theme"></embed></object>
Asta a fost ca sa sperii petrecaretii ![]()
Pentru Andreea: http://www.youtube.com/watch?v=NqP2zTaYq10
Fara numar, nu ma uit la bani ![]()
Grassu XXL-Elegant ![]()
Liberty Parade Anthem 2010
CIA cu Cedry2k-Ai nimanui.
Simple Plan - My alien
Spin - Daca ar fi
Nick Kamarera & Deepside Deejays-Beautiful days.
Macena - Pentru ele
Mobb Deep - Quiet Storm
Ombladon & Cheloo- Minte-ma
Narcotic Sound - Lick shot
Bullet - A fost odata
Leidi Gaga feat Bianse - telefonu'
![]()