![]()
BUG-In anii ce au trecut.
Tokio Hotel-Don`t jump.![]()
Si mai zici ca nu esti emo....
Felicitari Paula Seling si Ovi ! Romania locul 3 la Eurovision.
Felicitari Paula Seling si Ovi ! Romania locul 3 la Eurovision.
Chiar nu ma asteptam la o asemenea clasare. Felicitari.
Frumoasa melodia, pacat ca are asta miscari dubioase ![]()
Bon Jovi - It's My Life
Clar ! ![]()
Doc & Deliric 1 - Eu iti doresc (Promo Concert Armada 2010) ![]()
Metallica-Nothing else matters.
BUG Mafia - Pana cand moartea ne va desparti
Florin Salam - Vine banii
Grasu XXL feat Guess Who - Azi nu
"un fel de meci in deplasare..." ![]()
general trix - struggle inna babylon
ad litteram cu cedry2k si bitza - ne-am pierdut nemurirea
Melodie de sezon ploios ![]()
Cargo - Daca ploaia s-ar opri
50 Cent - you should be dead .
Carbon & Deliric 1 - Palme morale
Manele ![]()
Emil Lassaria - Balada