Voltaj - Dematurizarea
PS: Baieti, eu zic ca ar fi mai usor daca scrieti numele melodiei in loc sa puneti linkul. Eventual, daca vreti sa asculte si altii, puneti si linkul langa.
Este doar o propunere.
Voltaj - Dematurizarea
PS: Baieti, eu zic ca ar fi mai usor daca scrieti numele melodiei in loc sa puneti linkul. Eventual, daca vreti sa asculte si altii, puneti si linkul langa.
Este doar o propunere.
Spike - Banii
Am un lapsus mare.
Cum se numeste melodia pusa dupa gol ?
Israel Kamakawiwole - Somewhere over the rainbow
peace
:D
AC/DC - War Machine
La Familia, Cedry2k, Bibanu - Consecinte
kurupt - c-walk
Survivor - Eye Of The Tiger
Guess Who - Nicio grija
Lissat & Voltaxx - 8 Days In Kazantip (Original Mix)
Racla - Gaudeamus.
Bai, daca aveti un pic de cap, (re)ascultati Ghetto Da( c ) cii - Rimez, deci exist .
B.u.g. mafia - supranatural .
Yves Larock - Nomandic knights
Camuflaj & Anda - Doar o piesa
Tinie Tempah - Pass Out
O recomand ascultatorilor de grime & dubstep in special. Desi stiu ca sunt genuri prea "la moda" la noi ![]()
BAF-kimi - Promo Mix April 2010 ![]()