FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1525354555687»
Ronnie16.03.2010 17:48

Voltaj - Dematurizarea

 

PS: Baieti, eu zic ca ar fi mai usor daca scrieti numele melodiei in loc sa puneti linkul. Eventual, daca vreti sa asculte si altii, puneti si linkul langa. :) Este doar o propunere.

razvan2823.03.2010 12:43

Spike - Banii

*Alecs*23.03.2010 15:51

 

Am un lapsus mare.

Cum se numeste melodia pusa dupa gol ?

razvan2823.03.2010 20:10

Israel Kamakawiwole - Somewhere over the rainbow :)) peace :D :D

Arian24.03.2010 15:15

AC/DC - War Machine

 

MikStelista26.03.2010 21:03
MikStelista27.03.2010 14:23
Ronnie27.03.2010 15:30

La Familia, Cedry2k, Bibanu - Consecinte

MikStelista28.03.2010 07:54
iNsTiGaToR28.03.2010 08:54
_yang28.03.2010 15:29

Stricati topicul...

 

Asculta mai multe audio Muzica

Alex88pl28.03.2010 17:29

kurupt - c-walk

Arian29.03.2010 13:41

Survivor - Eye Of The Tiger

 

Ronnie29.03.2010 14:10

Guess Who - Nicio grija

BAF-kimi29.03.2010 18:50

Lissat & Voltaxx - 8 Days In Kazantip (Original Mix)

Stanici31.03.2010 15:52

Racla - Gaudeamus.

Stanici31.03.2010 16:00

Bai, daca aveti un pic de cap, (re)ascultati Ghetto Da( c ) cii - Rimez, deci exist .

red&blue_boy31.03.2010 21:10

B.u.g. mafia - supranatural .

*Alecs*31.03.2010 21:21
razvan2802.04.2010 11:07

Yves Larock - Nomandic knights

Arian02.04.2010 13:10

Van Halen - Ain't Talkin' 'Bout Love

 

 

sau varianta asta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4x-vP2rMjQg :yes:

Ronnie05.04.2010 20:24
Maye05.04.2010 21:13

Camuflaj & Anda - Doar o piesa

SuperstaR1805.04.2010 22:09

Tinie Tempah - Pass Out

Viziteaza-mi Site-ul

 

O recomand ascultatorilor de grime & dubstep in special. Desi stiu ca sunt genuri prea "la moda" la noi :)

BAF-kimi06.04.2010 00:26

BAF-kimi - Promo Mix April 2010 :music:

«1525354555687»