29.01.2010 15:27
"What is love"
El Nino - Gloria
Spike-Niciodata
Cu adevarat trist. Nu ma asteptam sa fie vreodata posibila o asemenea colaborare, tinand cont ca Zambaretul este un adevarat exponent al muzicii de rahat impotriva careia cantau parazitii("fara tine, mi-e dor de tine, intoarce-te la mine")
e criza.. ![]()
David Guetta - One love
Cedry2k,Bitza si raku-Idealuri
ATB- "Ready to flow"
CIA - siaiei
D'aia faci tu cu Maye
On:http://www.youtube.com/watch?v=T3vy3LpWccE&feature=related
Le:Spike-util
ray charles-georgia on my mind
@STELIST 86
Cred ca esti singurul om din lume care asculta muzica cu BS player.
Vama Veche - Atentie Se-nchid Usile
Le deschid eu...
Who-Sunete....
Vescan - Secrete
Vescan-Ultima ploaie
Eagles-Hotel California
Imnul ceangailor
Ma asteptam la Ronnie sa asculte Imnul ceangailor.