FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1353637383987»
KERATOCONUS30.12.2009 17:22

Stie cineva numele solistului si cum se numeste melodia de pe fundalul acestui video de pe youtube? ->

prima melodie care e pe sfarsite, ci a doua.

 

PS: Dau o bere virtuala celui ce imi raspunde la intrebare.  :beer2:

 

 

 

 

sabin130731.12.2009 12:09

Pushkarev & Izhevski - Cotton Studio: Nil Admirar

gio_stgloria31.12.2009 12:20

gaga-bad romance

STELIST 8631.12.2009 15:26
red&blue_boy02.01.2010 08:34
Stie cineva numele solistului si cum se numeste melodia de pe fundalul acestui video de pe youtube? ->
prima melodie care e pe sfarsite, ci a doua.

 

PS: Dau o bere virtuala celui ce imi raspunde la intrebare. :beer2:

 

 

Carolina liar - show me what i'm looking for .

 

http://www.youtube.com/watch?v=WkwVTK10cwQ

Bombonel9402.01.2010 12:15

B.U.G MAFIA-IN ANII CE'AU TRECUT!!

Nuj dc aceasta melodiie cred ca i se potriveste cel mai bine galeriei Stelei:-?

Maye02.01.2010 12:38

Alexandru Andries - Cea mai frumoasa zi

Daniel-Ionut02.01.2010 12:39

Ascult manele de la vecinu' de jos! :D

Nyghty02.01.2010 13:18

Vescan- Asta-i pentru noi

 

@Daniel-Ionut

Auditie placuta:)

David02.01.2010 14:52

John Cena-You can't see me.

Daniel-Ionut02.01.2010 14:59
John Cena-You can't see me.

 

John Cena parca era wresler :hmmm:

Ronnie02.01.2010 15:18

Vlad de la Agresiv - Las-o asa

David02.01.2010 15:59
John Cena parca era wresler :hmmm:
:yes:

http://www.youtube.com/watch?v=8iq_C3L7iOQ

se7en02.01.2010 21:59

The Game - Ol' English

Joga Bonito03.01.2010 15:10

Parazitii - 3 agenti si un logan

crysty1403.01.2010 15:29
Maye03.01.2010 15:31
The Game04.01.2010 18:16

Estradda-Vorbeste Lumea

Daniel-Ionut05.01.2010 10:12

Pentru Maye, pentru Maye, pentru Mayeeee!!! :D

http://www.youtube.com/watch?v=qGG73n8OVT0

Maye05.01.2010 10:32

In sfarsit ai ghicit si tu ceva.

red&blue_boy05.01.2010 11:59

ATB - desperate religion .

 

MoWeed05.01.2010 22:29

Toata discutia asta despre Puya mi-a adus aminte de melodiile clasice ale celor de la La Familia. Ala era hip-hop adevarat

 

 

La familia - Zi de zi

Maye05.01.2010 22:32

La Familia & Uzzi - Vorbe

danimarcu05.01.2010 22:43
The Game05.01.2010 22:59

Sisu & Puya-Pune-i la pamant

«1353637383987»