Stie cineva numele solistului si cum se numeste melodia de pe fundalul acestui video de pe youtube? ->
PS: Dau o bere virtuala celui ce imi raspunde la intrebare. ![]()
Stie cineva numele solistului si cum se numeste melodia de pe fundalul acestui video de pe youtube? ->
PS: Dau o bere virtuala celui ce imi raspunde la intrebare. ![]()
Pushkarev & Izhevski - Cotton Studio: Nil Admirar
gaga-bad romance
Stie cineva numele solistului si cum se numeste melodia de pe fundalul acestui video de pe youtube? ->prima melodie care e pe sfarsite, ci a doua.
PS: Dau o bere virtuala celui ce imi raspunde la intrebare.
Carolina liar - show me what i'm looking for .
B.U.G MAFIA-IN ANII CE'AU TRECUT!!
Nuj dc aceasta melodiie cred ca i se potriveste cel mai bine galeriei Stelei:-?
Alexandru Andries - Cea mai frumoasa zi
Ascult manele de la vecinu' de jos! ![]()
Vescan- Asta-i pentru noi
@Daniel-Ionut
Auditie placuta:)
John Cena-You can't see me.
John Cena-You can't see me.
John Cena parca era wresler ![]()
Vlad de la Agresiv - Las-o asa
The Game - Ol' English
Parazitii - 3 agenti si un logan
Estradda-Vorbeste Lumea
Pentru Maye, pentru Maye, pentru Mayeeee!!! ![]()
In sfarsit ai ghicit si tu ceva.
ATB - desperate religion .
Toata discutia asta despre Puya mi-a adus aminte de melodiile clasice ale celor de la La Familia. Ala era hip-hop adevarat
La familia - Zi de zi
La Familia & Uzzi - Vorbe
Sunt melancolic azi
Sisu & Puya-Pune-i la pamant