FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Ascultati Acum?

«1262728293087»
The Game07.11.2009 21:09

Codu' Penal-Spune daca faci o mu.ie

crysty1407.11.2009 21:14

GREEN DAY - Basket case

Maye07.11.2009 21:43

Zale - Ganduri.

(Ma consider dator neconditionat.)

Ronnie07.11.2009 21:45

Puya - Change

 

ca baietii

MoWeed07.11.2009 21:47

Banuiam eu ca esti cocalar Ronnie, acu asculti si melodii de cocalari

Maye07.11.2009 21:47

Cocalarule.

Ronnie07.11.2009 21:49

Puya - Undeva-n Balcani

MoWeed07.11.2009 21:54

Trist

Maye07.11.2009 21:55

Goran Bregovic - Sex.

Ronnie07.11.2009 21:58

Puya feat. Kamelia - VIP

MoWeed07.11.2009 22:00

@Ronnie

 

Acu mai ramane sa pui o manea..

 

 

On-topic

 

SDST-Scrisoare de pe front

The Game07.11.2009 22:01

Futem-as in capu ala frumos si rotund al lui Pu(l)ya..

 

 

Anonim feat. DJ Undoo-Show

 

 

P.S.: Ronnie lasa cocalalarerile gen Puya si da un buzz pe mess sa te fac o tabla....

Ronnie07.11.2009 22:16

Eminem - Beautiful

MoWeed07.11.2009 22:25

Eminem-Sing for the moment

Ronnie07.11.2009 22:36

Raku - 2

crysty1407.11.2009 22:43

Aforic - vultur pe cer

KERATOCONUS07.11.2009 23:05
Guns'n'roses - november rain !!!

 

n-ai gusturi rele :thumbsup:

 

Metallica - Nothing else matters

 

http://www.youtube.com/watch?v=1lljBSQdlvY

red&blue_boy07.11.2009 23:18
n-ai gusturi rele :thumbsup:

 

Metallica - Nothing else matters

 

http://www.youtube.com/watch?v=1lljBSQdlvY

 

 

Nici tu !!! :)) Super piesa! Ce zici si de un R.E.M.-losing my religion?

AG08.11.2009 10:11

nwa & Ice Cube , It Was a Good Day

gio_stgloria08.11.2009 10:13

guess who-eu , tu si restu

dany11st08.11.2009 10:57

Bullet For My Valentine - All These Things I Hate

bossy08.11.2009 11:23

Jim Brickman - Angel Eyes

Ronnie13.11.2009 12:44

Puya - Doamna si bagabontul (Maye si MoWeed)

 

PS: De pe cd-ul original.

 

Si cateva versuri:

Maye: I`m gonna give it to you na na na

I`m gonna give it to you na na na

I`m gonna give it to you all night long

Si Mo: Sunt bagabontul tau ca sarea si piperuuu'

Alung monotonia asta imi e felu'

_yang13.11.2009 13:02

2012 cu Vlad Dobrescu - Ce pacat nu voi sti

MoWeed13.11.2009 13:05

Tare cocalar mai esti Ronnie

«1262728293087»