@ Udaradu Nu retin nume,dar si atunci erau destui carora nu le cinvenea ca s-a ratat UCL,desi a fost clar ca atunci ne-au ingropat in tur ratarile(antrenorul te invata sa ajungi cu mingea in pozitie de gol,atunci tu ca (presupus)fotbalist,trebuie sa inscrii)-trebuia sa fie cel putin 4-1 pt noi,iar in retur prea-iubitul capitan.Erau contestatari,si multi chiar,care nu au digerat seria de egaluri,asa ca nu-mi spune ca nu existau circotasi chiar si pe vremea lui Protasov.Cele 6 puncte fata de locul 1 erau opovara prea mare,desi se vedea cu ochiulliber ca echipa joaca frumos.CIRCOTASI DE PROFESIE VOR EXISTA TOT TIMPUL
