Joga , cu jucatorii astia nu prea avem sanse.
Pai vrei sa procedez ca restul turmei sa-l atac pe Lacatus?
Ce gandire naiva...
Pai daca toata lumea vede niste lucruri,inseamna "turma"?Pai daca Laca de aproape un an nu e in stare sa impuna echipei un stil,asta inseamna ca e slab,prietene!
Ma faci sa zambesc daca tu crezi ca esti mai stelist daca sari in apararea lui Lacatus.Daca observi bine,99% dintre cei ce-l criticam pe Lacatus o facem fara sa-l jignim,fara sa-l injuram si fara sa uitam ca el se confunda cu o mare parte din istoria Stelei.Il criticam pe antrenorul Lacatus,care nu are nici o treaba.Perioada de gratie s-a cam terminat,e timpul sa se apuce si el de treaba daca tot se agata cu toate fortele de functie...Parca spunea ca daca simte ca nu face fata la Steaua, pleaca.Cred ca ar trebui sa-i atraga cineva atentia ca nu prea pare ca face treaba la Steaua...
