jucam ca o cizma
ce`or cauta in echipa toate loazele astea nu inteleg. de ce ii mai baga in teren pe Badea,neagoe,ionescu,Baciu,surdu etc cand evolutiile lor frizeaza ridicolul.
Sa`i ia si sa`i dea la dracu` la buzau la otopeni la chiajna si sa ne lase in pace cu toti inaptii. Doamne cat de enervant poate fi sa urmarim un meci atat de impotent al echipei noastre,cu pase interminabile intre fundasi sau cu mingi inapoi spre ei. Nu tu o idee,nu tu o schema,un traseu ceva. Daca n`ai cu cine n`ai cu cine si basta!
Cica mai multa viteza
) da` de unde frate ca jocul echipei e cat se poate de static.Foarte static,extrem de static. Dar un joc mai bun o sa avem atunci cand n-or mai fi pe teren Cernea vatca Baciu surdu Banel ionescu neagoe Badea Neaga(cu tot respectu)
Echipa noastra e plina de uscaciuni,de rebuturi,de nimicuri. De la cine sa asteptam pretentii? Cum sa jucam in Liga in campionat sau chiar si`n cupa cu jucatori adunati din crangu` buzaului sau de la mioveni. Sa fim seriosi. N`avem jucatori. De vina e cine a adus aceste ironii in echipa. De vina e si Lacatus ca i-a acceptat. Niciodata nu va reusi Steaua sa faca performanta cu asemenea jucatori. Jucam ca o echipa de Liga a 6a din china si PLesan zice ca suntem pregatiti de UCL.
N-avem viteza in joc.Nu jucam nimic.PENTRU CA NU AVEM CU CINE!
Ne asteapta vremuri grele frati stelisti,suntem (fara gluma) vai de Steaua noastra 
Defapt.Jocul echipei de azi,si echipa in sine nu-s decat rezultatul unei degringolade totale,rezultatul lipsei desavarsite a unei strategii,a unei continuitati la nivel de banca tehnica dar mai ales de management. In 2 ani am schimbat 4 antrenori si 2 manageri.Ce spune asta?Nu da nimanui de gandit?