FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«123»
quitarr06.07.2008 16:47

quitarr - WestHam

ultrash06.07.2008 18:44
nascut_stelist90 : Lazio Roma
new1gogo06.07.2008 20:51

Marseille

noname_fu06.07.2008 23:25

hai ca esti baiat de treaba quitter. Espanol pt mine... nnmfifa08

DoctorLov07.07.2008 05:42

1. dumy_wazzy - Villarreal

2. nanu_a2008 - Celtic

3. s3gyu_adriano_13 - Roma

4. meph_frumossu - Sevilla

5. buli2buli - Schalke

6. yamasha_tusca - FC Porto

7. i0nutz83 - Fiorentina

8. badboy_steaua - Bolton

9. nnmfifa08 - Espanol

10. ultrash - Lazio Roma

11. blady_rol - Zaragoza

12. sory_2812 - Aston VIlla

13. blu3_kill3r - Middlesbrough

14. Enquist_ro - Manchester City

15. new1gogo - Marseille

16. quitarr - West Ham United

17. yo_jeleus - Everton

18. rusu_andrey2005 - SV Hamburg

 

sa-ncepem joaca fular-campionii

branica07.07.2008 07:21

haideti sa dam drumu la ambele divizii ca mare pofta de joc ce am :x

bubutza07.07.2008 07:25

sa intre i0n. si eu am un chef nebun de joc . abia astept sa iau bataie :))

branica07.07.2008 08:11

pai si eu am zis ca am chef de joc ... asta nu inseamna ca o sa ii bat p`astia :)) .. dar 90 de minute ma simt in stare sa le duc :)) :x

i0nutz8307.07.2008 08:53

Diseara sau maine dam drumul la treaba...

Blady07.07.2008 09:28

Sper ca diseara... sa prind si eu ceva meciuri... ca maine plec... deci... deja cer amanare... sorry... asa s-a nimerit...o saptamana maxim lipsesc :unsure:

s0r1n11107.07.2008 10:15

Vedeti ca eu am Blackburn am editat mai sus.

 

1. dumy_wazzy - Villarreal

2. nanu_a2008 - Celtic

3. s3gyu_adriano_13 - Roma

4. meph_frumossu - Sevilla

5. buli2buli - Schalke

6. yamasha_tusca - FC Porto

7. i0nutz83 - Fiorentina

8. badboy_steaua - Bolton

9. nnmfifa08 - Espanol

10. ultrash - Lazio Roma

11. blady_rol - Zaragoza

12. sory_2812 - Blackburn Rovers

13. blu3_kill3r - Middlesbrough

14. Enquist_ro - Manchester City

15. new1gogo - Marseille

16. quitarr - West Ham United

17. yo_jeleus - Everton

18. rusu_andrey2005 - SV Hamburg

 

 

bubutza07.07.2008 10:29

ori e alba ori e neagra?

bubutza07.07.2008 11:16

s-a mai raspuns ... este nevoie sa mai repetam?

 

cred ca am facut o greseala cu echipa care mi-am ales-o.Nu mi-am luat echipa care mi-a zis-o dumy din superstitie :)) si acuma imi cam pare rau ...

new1gogo07.07.2008 11:52

No haidetzi fetele :D Bafta

«123»