quitarr - WestHam
quitarr - WestHam
Marseille
hai ca esti baiat de treaba quitter. Espanol pt mine... nnmfifa08
1. dumy_wazzy - Villarreal
2. nanu_a2008 - Celtic
3. s3gyu_adriano_13 - Roma
4. meph_frumossu - Sevilla
5. buli2buli - Schalke
6. yamasha_tusca - FC Porto
7. i0nutz83 - Fiorentina
8. badboy_steaua - Bolton
9. nnmfifa08 - Espanol
10. ultrash - Lazio Roma
11. blady_rol - Zaragoza
12. sory_2812 - Aston VIlla
13. blu3_kill3r - Middlesbrough
14. Enquist_ro - Manchester City
15. new1gogo - Marseille
16. quitarr - West Ham United
17. yo_jeleus - Everton
18. rusu_andrey2005 - SV Hamburg
sa-ncepem joaca ![]()
haideti sa dam drumu la ambele divizii ca mare pofta de joc ce am :x
sa intre i0n. si eu am un chef nebun de joc . abia astept sa iau bataie ![]()
pai si eu am zis ca am chef de joc ... asta nu inseamna ca o sa ii bat p`astia
.. dar 90 de minute ma simt in stare sa le duc
:x
Diseara sau maine dam drumul la treaba...
Sper ca diseara... sa prind si eu ceva meciuri... ca maine plec... deci... deja cer amanare... sorry... asa s-a nimerit...o saptamana maxim lipsesc ![]()
Vedeti ca eu am Blackburn am editat mai sus.
1. dumy_wazzy - Villarreal
2. nanu_a2008 - Celtic
3. s3gyu_adriano_13 - Roma
4. meph_frumossu - Sevilla
5. buli2buli - Schalke
6. yamasha_tusca - FC Porto
7. i0nutz83 - Fiorentina
8. badboy_steaua - Bolton
9. nnmfifa08 - Espanol
10. ultrash - Lazio Roma
11. blady_rol - Zaragoza
12. sory_2812 - Blackburn Rovers
13. blu3_kill3r - Middlesbrough
14. Enquist_ro - Manchester City
15. new1gogo - Marseille
16. quitarr - West Ham United
17. yo_jeleus - Everton
18. rusu_andrey2005 - SV Hamburg
ori e alba ori e neagra?
s-a mai raspuns ... este nevoie sa mai repetam?
cred ca am facut o greseala cu echipa care mi-am ales-o.Nu mi-am luat echipa care mi-a zis-o dumy din superstitie
si acuma imi cam pare rau ...
No haidetzi fetele
Bafta