FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«123»
i0nutz8330.06.2008 08:44

1. dumy_wazzy

2. nanu_a2008

3. s3gyu_adriano_13

4. meph_frumossu

5. buli2buli

6. yamasha_tusca

7. i0nutz83

8. badboy_steaua

 

Obligatoriu echipe de club, altele decat cele alese in Divizia A.

Cei veniti de la testari vor alege ultimii, pe principiul "primul venit, primul servit".

Enquist30.06.2008 18:40

isi pot alege echipele cei de sus? sau asteptam sa vedem lista completa?8->

Sergyu1630.06.2008 18:51

Se pot alege deja echipele...Il asteptam pe dumy...

i0nutz8330.06.2008 19:35

Il asteptam, dar nu mult. Daca nu apare pana maine la pranz, dati-i drumul peste :)

Enquist30.06.2008 20:49

Adica isi alege pe rand fiecare user care urmeaza si in momentul in care cel absent revine el isi alege din echipele ramase sau isi aleg toti userii in afara de el si el isi alege abia ultimul?[si cand zic EL ma refer la modul general... nu la userul respectiv in particular]

ronaldo_020130.06.2008 21:39

daca nu aparare pana maine la prnz alege al 2 si in momentul cand apare alege .....nu alege ultimul..

i0nutz8301.07.2008 08:00

Il asteptam pana la 12. Nu intra, sa fie sanatos !

Sergyu1601.07.2008 10:31

Eu plec in 1-2 ore...Nu am reusit sa imi aleg eu echipa asa ca ea o sa fie aleasa de crist3a ...I-am lasat lui lista...Mai vb peste 3 saptamani...Bafta tuturor... :wave:

crist3a01.07.2008 11:01

nanule alegeti echipa...

dar dumy crek e plekt sau ceva ca tot numara la status numarul de zile descrescator, deci cred ca a plecat undeva

Nedelcu Narcis01.07.2008 12:48

 

 

 

 

 

2.nanu_a2008 - Celtic

dumy3l01.07.2008 12:55

1.dumy_wazzy===>> villareal scuze de intarziere

crist3a01.07.2008 13:05

3. s3rgyu_adriano_13 - Roma

i0nutz8301.07.2008 14:20

*pauleta e in State, a anuntat ca revine aproape de septembrie; il primim la 09 :)

bubutza01.07.2008 14:28

dumy cred ca numara zilele pana la bac :))

 

i0nutz8301.07.2008 14:37

Apropo de bac, bafta tuturor care sustin examene zilele astea ! Sa luati note cat mai mari si la toamna sa intrati unde doriti !

 

PS asta v-o zice un inginer, promotie'06, ca sa ma dau si eu mare un pic :)

F1oRinho01.07.2008 15:41

Multumim,domn inginer!Mai avem putin :)

dumy3l01.07.2008 16:17

numar zilele pana la sfarsitul bacului. :D mai am decat biologia si e GATA :X

DannY_101.07.2008 16:26

Plus sport;) joi

dumy3l01.07.2008 18:56

deja dupa ziua de maine e GATA :)

i0nutz8301.07.2008 19:05

S-aveti bafta !

meph_frumossu01.07.2008 20:17

4. meph_frumossu :Sevilla

B33KTA01.07.2008 21:00

5. buli2buli - Schalke 04 . old times:)

bubutza02.07.2008 06:41

1. dumy_wazzy - Villarreal

2. nanu_a2008 - Celtic

3. s3gyu_adriano_13 - Roma

4. meph_frumossu - Sevilla

5. buli2buli - Schalke

6. yamasha_tusca - FC Porto

7. i0nutz83 - Fiorentina

8. badboy_steaua

 

nici una din anglia pana acum... sezonul trecut au fost cele mai multe ;))

crist3a02.07.2008 07:00

6. yamasha_tusca - Porto

i0nutz8302.07.2008 08:20
7. i0nutz83 - Fiorentina
«123»