FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Alegere Echipe

«123»
ronaldo_020102.07.2008 10:24

al 3 sezon cu Mutu....bafta ionut in noul sezon

klaus_e8902.07.2008 11:24

multumim pt incurajari si urari ionut :)

bubutza02.07.2008 14:28

il vad si pe badboy on ... poate alege si el... si mai raman nou venitii :D

BADboySteaua02.07.2008 16:50

8. badboy_steaua ----->>> Bolton

bubutza02.07.2008 17:07

1. dumy_wazzy - Villarreal

2. nanu_a2008 - Celtic

3. s3gyu_adriano_13 - Roma

4. meph_frumossu - Sevilla

5. buli2buli - Schalke

6. yamasha_tusca - FC Porto

7. i0nutz83 - Fiorentina

8. badboy_steaua - Bolton

 

si gata....

 

Cum stam cu testarile ...

branica02.07.2008 17:57

cand ii dam drumu la divizia a ?

 

noname_fu02.07.2008 18:44

Westham daca se mai poate, n-am stat sa verific sau espanol ca rezerva.

ronaldo_020102.07.2008 20:12

stai asa ca inca nu au fost postati cei admisi

noname_fu02.07.2008 20:39

Mea culpa atunci! N-am studiat regulamentul asa bine :rolleyes: .

ultrash04.07.2008 21:12
nascut_stelist90: Hamburg SV
DoctorLov04.07.2008 22:37

trebuie sa astepti sa se posteze lista cu cei admisi.

Blady05.07.2008 08:12

Cei testati aleg intr-o anumita ordine stabilita de cineva ? Sau la nimereala ? :huh:

bubutza05.07.2008 08:13

e specificat in primul post .

B33KTA05.07.2008 10:24

Cum va vedeti in lista ,voi cei admisi de cum intrati pe site si cat de rapizi sunteti va alegeti echipele.

i0nutz8306.07.2008 09:52

9. nmfifa08

10. ultrash

11. blady_rol

12. sory_2812

13. blu3_killer

14. Enquist_ro

15. new1gogo

16. quitarr

17. yo_jeleus

18. rusu_andrey2005

 

Rezerva: g_unit

 

Primul venit, primul servit. Obligatoriu echipe de club, altele decat cele deja alese in Liga I + Liga II. Termen- limita: marti, 8 iulie, ora 20.00.

Blady06.07.2008 09:53

blady_rol - Real Zaragoza

alin_jeleu06.07.2008 10:09

yo_jeleus - Everton

bubutza06.07.2008 10:24

rusu_andrey2005-SV Hamburg

s0r1n11106.07.2008 10:53

Edit:

12.sory_2812-Blackburn Rovers

 

In loc de Aston,am ales Blackburn.Sper ca nu e nici o problema.

 

 

i0nutz8306.07.2008 11:48

@bubutza: esti in, gresisem eu. scuze :)

Enquist06.07.2008 12:04

Enquist_ro @ 14 -> Manchester City

bubutza06.07.2008 12:20

1. dumy_wazzy - Villarreal

2. nanu_a2008 - Celtic

3. s3gyu_adriano_13 - Roma

4. meph_frumossu - Sevilla

5. buli2buli - Schalke

6. yamasha_tusca - FC Porto

7. i0nutz83 - Fiorentina

8. badboy_steaua - Bolton

9. nnmfifa08

10. ultrash

11. blady_rol - Zaragoza

12. sory_2812 - Aston VIlla

13. blu3_kill3r - Middlesbrough

14. Enquist_ro - Manchester City

15. new1gogo

16. quitarr - West Ham United

17. yo_jeleus - Everton

18. rusu_andrey2005 - SV Hamburg

romgeo06.07.2008 13:32

Middlesbrough - blu3_kill3r

Blady06.07.2008 13:52

Daca se termina in seara asta alegerea echipelor incep meciurile de maine ??? Nu de alta dar marti plec pentru cateva zile si n-as vrea sa incep in forta cu niste amanari :whistle::confused:

i0nutz8306.07.2008 16:40

Stai linistit, cel mai tarziu incepem miercuri.

«123»