al 3 sezon cu Mutu....bafta ionut in noul sezon
al 3 sezon cu Mutu....bafta ionut in noul sezon
multumim pt incurajari si urari ionut ![]()
il vad si pe badboy on ... poate alege si el... si mai raman nou venitii ![]()
8. badboy_steaua ----->>> Bolton
1. dumy_wazzy - Villarreal
2. nanu_a2008 - Celtic
3. s3gyu_adriano_13 - Roma
4. meph_frumossu - Sevilla
5. buli2buli - Schalke
6. yamasha_tusca - FC Porto
7. i0nutz83 - Fiorentina
8. badboy_steaua - Bolton
si gata....
Cum stam cu testarile ...
cand ii dam drumu la divizia a ?
Westham daca se mai poate, n-am stat sa verific sau espanol ca rezerva.
stai asa ca inca nu au fost postati cei admisi
Mea culpa atunci! N-am studiat regulamentul asa bine
.
trebuie sa astepti sa se posteze lista cu cei admisi.
Cei testati aleg intr-o anumita ordine stabilita de cineva ? Sau la nimereala ? ![]()
e specificat in primul post .
Cum va vedeti in lista ,voi cei admisi de cum intrati pe site si cat de rapizi sunteti va alegeti echipele.
9. nmfifa08
10. ultrash
11. blady_rol
12. sory_2812
13. blu3_killer
14. Enquist_ro
15. new1gogo
16. quitarr
17. yo_jeleus
18. rusu_andrey2005
Rezerva: g_unit
Primul venit, primul servit. Obligatoriu echipe de club, altele decat cele deja alese in Liga I + Liga II. Termen- limita: marti, 8 iulie, ora 20.00.
blady_rol - Real Zaragoza
yo_jeleus - Everton
rusu_andrey2005-SV Hamburg
Edit:
12.sory_2812-Blackburn Rovers
In loc de Aston,am ales Blackburn.Sper ca nu e nici o problema.
@bubutza: esti in, gresisem eu. scuze ![]()
Enquist_ro @ 14 -> Manchester City
1. dumy_wazzy - Villarreal
2. nanu_a2008 - Celtic
3. s3gyu_adriano_13 - Roma
4. meph_frumossu - Sevilla
5. buli2buli - Schalke
6. yamasha_tusca - FC Porto
7. i0nutz83 - Fiorentina
8. badboy_steaua - Bolton
9. nnmfifa08
10. ultrash
11. blady_rol - Zaragoza
12. sory_2812 - Aston VIlla
13. blu3_kill3r - Middlesbrough
14. Enquist_ro - Manchester City
15. new1gogo
16. quitarr - West Ham United
17. yo_jeleus - Everton
18. rusu_andrey2005 - SV Hamburg
Middlesbrough - blu3_kill3r
Daca se termina in seara asta alegerea echipelor incep meciurile de maine ??? Nu de alta dar marti plec pentru cateva zile si n-as vrea sa incep in forta cu niste amanari ![]()
![]()
Stai linistit, cel mai tarziu incepem miercuri.