Du-te Dica.....du-te! Dar inainte sa te duci trebuie sa-ti multumim pt: episodul galati(7 ocazii singur cu portarul), pentru degetul mijlociu aratat la meciul cu Brasov, pentru felul cum loveai mingea (acel "lat" era de vis...pentru plopii din jurul stadioanelor)..............si nu in ultimul rand pentru acei 5m alergati in meciul cu Dinamo(meci pe care trebuia sa-l castigam neaparat).
Pentru toate astea, du-te invartindu-te ca mie personal nu mi-a placut niciodata de tine (cu cel mult 3-4 exceptii).
Voi credeti ca tre sa-l regretam? Vai mama noastra daca regretam un jucator ca Dica.
P.S. Nu te voi regreta niciodata!