Eu il inteleg pe Il Scorpio si pe ceilalti tineri care nu au apucat sa vada sau nu isi mai amintesc cum era Romania la un turneu final.
Nu ati vazut in ultimii 8 ani nimic si de aia va bucurati pt aceste rezultate care par bune.
Dar ia ganditi-va:
Jucatori ca Ogararu de la Ajax si Albert Streit de la Schalke04 au fost lasati acasa.Primul e fundas dreapta, al 2lea mijlocas de banda(joaca si stanga si dreapta).Ieri, benzile noastre au fost bulevarde pt italieni.
Cu Ogararu si Nicolita pe dreapta si Streit si Rat pe stanga dati-mi voie sa ma gandesc ca s-ar fi putut ca acele bulevarde sa nu existe!
Si mai sunt multe exemple de jucatori care poate ar fi meritat sa fie la nationala.Atacantii Danciulescu si Jula.
Sorin Paraschiv - mijlocas central, etc
Ia ganditi-va voi ce BULAN imens am avut ca am prins aceste 2 mari,imense echipe intr-o forma asa de proasta si cat de PROSTI am fost ca nu am profitat!!!

