26.06.2008 16:21
@god: cred ca am fost suficient de clar... te paste restrictia..
@god: cred ca am fost suficient de clar... te paste restrictia..
aprox. cand incep testarile?
Marti, miercuri ...
No haidetzi jucatorilor .. ca imi instalez fifa si eu
ii dam drumu ?
Ii dam ![]()
nnmfifa08