FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri !

«123»
i0nutz8326.06.2008 16:21

@god: cred ca am fost suficient de clar... te paste restrictia..

ronaldo_020129.06.2008 09:21

aprox. cand incep testarile?

 

i0nutz8329.06.2008 09:36

Marti, miercuri ...

Prodigy_andrey29.06.2008 17:22

No haidetzi jucatorilor .. ca imi instalez fifa si eu :) ii dam drumu ?

i0nutz8329.06.2008 19:55

Ii dam :)

noname_fu29.06.2008 21:34

nnmfifa08

«123»