FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa, editia iulie - august 2008:
Cerinte:
1. Suporter Steaua Bucuresti;
2. Jocul FIFA 2008 instalat curat (fara patch-uri, addon-uri, etc). Nu este obligatoriu sa detineti jocul original. Este totusi de preferat ![]()
3. IP rutabil, fix. Presupune posibilitatea de a face host (serverul) fara softuri suplimentare. La momentul inscrierii, toate ip-urile vor fi verificate pentru a elimina posibilele suspiciuni.
4. Varsta minima 16 ani;
5. Disponibilitate de timp, seriozitate. In mod normal, intr-o saptamana se disputa 4-5 etape de campionat + maxim un meci de cupa.
6. Yahoo Messenger. Este foarte important sa aveti user de YM, programul instalat, etc pentru a comunica cu adversarii
7. Conexiune buna la net, joc acceptabil. Sunt conditii esentiale in acordarea notei pe care o veti primi la testare.
8. Exclusivitate. Asteptam inscrieri de la useri FcSteaua care nu joaca in alte campionate de fifa, pe site-uri mai mult sau mai putin anonime.
9. Vechimea pe forumul FcSteaua si participarea activa la alte sectiuni decat cea de fifa constituie un avantaj;
Este suficient sa postati aici ID-ul vostru de messenger. Veti fi contactati de operatori FcS la sfarsitul perioadei de inscrieri, in jurul datei de 25 iunie.
