FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri !

«123»
i0nutz8308.06.2008 18:44

FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa, editia iulie - august 2008:

 

Cerinte:

 

1. Suporter Steaua Bucuresti;

2. Jocul FIFA 2008 instalat curat (fara patch-uri, addon-uri, etc). Nu este obligatoriu sa detineti jocul original. Este totusi de preferat ;)

3. IP rutabil, fix. Presupune posibilitatea de a face host (serverul) fara softuri suplimentare. La momentul inscrierii, toate ip-urile vor fi verificate pentru a elimina posibilele suspiciuni.

4. Varsta minima 16 ani;

5. Disponibilitate de timp, seriozitate. In mod normal, intr-o saptamana se disputa 4-5 etape de campionat + maxim un meci de cupa.

6. Yahoo Messenger. Este foarte important sa aveti user de YM, programul instalat, etc pentru a comunica cu adversarii

7. Conexiune buna la net, joc acceptabil. Sunt conditii esentiale in acordarea notei pe care o veti primi la testare.

8. Exclusivitate. Asteptam inscrieri de la useri FcSteaua care nu joaca in alte campionate de fifa, pe site-uri mai mult sau mai putin anonime.

9. Vechimea pe forumul FcSteaua si participarea activa la alte sectiuni decat cea de fifa constituie un avantaj;

 

:thumbsup: Este suficient sa postati aici ID-ul vostru de messenger. Veti fi contactati de operatori FcS la sfarsitul perioadei de inscrieri, in jurul datei de 25 iunie.

quitarr08.06.2008 20:32

id de messenger : quitarr

Prodigy_andrey10.06.2008 05:38

id new1gogo

GOD10.06.2008 06:33

ID:Mr.GOD91

bubutza10.06.2008 07:01

rusu_andrey2005

i0nutz8310.06.2008 07:08

@god, cred ca ai gresit forumul ;))

mihai141110.06.2008 08:49
FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa, editia iulie - august 2008:

 

Cerinte:

 

8. Exclusivitate. Asteptam inscrieri de la useri FcSteaua care nu joaca in alte campionate de fifa, pe site-uri mai mult sau mai putin anonime.

;

 

 

unii ori nu stiu sa citeasca,ori le trebuie ochelari

fcs_fifa10.06.2008 09:23

fcs_fifa

dumy3l10.06.2008 18:17

cine-i anonimu asta?:)))

GOD10.06.2008 18:20

Daca verific IP,sigur il gasesc si in alta parte:)).

i0nutz8310.06.2008 19:57

@dumy3l, god: Terminati cu offtopicul !

alin_jeleu11.06.2008 13:42

yo_jeleus

Dany's12.06.2008 07:11

danny_racari_92

KINSKI12.06.2008 22:20

id: cosmin_marin25

 

 

Am retrogradat la 1 punct ... :noexpression:

As vrea sa fiu reinscris, sper sa se tina cont ca mi-am jucat toate meciurile la timp, ca n-am avut nici macar o amanare sau anulare in 34 de etape.

Oricum, mi-a facut placere, multi jucatori de calitate si lupta pasionanta pana la final :thumbsup:

mariusz13.06.2008 10:14

zmarius_88 :steag_sah_mic:

stelar9213.06.2008 11:11

stelar92

punks15.06.2008 11:07

punk_fifa

Enquist15.06.2008 15:08

Enquist_ro

romgeo16.06.2008 13:09

b***@***

bubutza16.06.2008 14:31
punk_fifa

 

 

asta nu e pepsi din campionatul lui god ?

GOD16.06.2008 15:47

ala e pepsi_is_punk...

DannY_116.06.2008 15:50

=))

bubutza16.06.2008 15:57

nu am spus degeaba chestia aia... are mai multe id-uri ... printre care si asta ... in fine... doar am atras un pic atentia.

 

LE:Nu am zis ca nu as putea sa ma insel.

din partea mea subiect incheiat

i0nutz8316.06.2008 20:02

Nu inteleg cu ce drept isi da cu parerea userul god despre oamenii inscrisi pe fcsteaua la testari. In privinta omuletului asta plinut chiar cred ca trebuie luate masuri urgente. Nu de alta, dar sa invete si el ce inseamna sa postezi offtopic de n'spe ori...

isteaua317.06.2008 23:12

id:isteaua3 :steag_sah_mic:

«123»