Sunt fratele lu GOD,am citit ca nu sunt voie clonele,adik mai multe conturi dupa acelasi IP asa ca postez dupa contul asta.
GOD a zis ca numai vrea in acest campionat si m-am bagat eu.
IDu meu este Cata2005pop ,astept sa fiu testat.
Sunt fratele lu GOD,am citit ca nu sunt voie clonele,adik mai multe conturi dupa acelasi IP asa ca postez dupa contul asta.
GOD a zis ca numai vrea in acest campionat si m-am bagat eu.
IDu meu este Cata2005pop ,astept sa fiu testat.
dupa =))
scuza-ma ca am gresit dl.pruteanu(sper sa sfarsesti ca el)
am aflat intre timp ce esti tu,"baiatu cu 2 facultati si virgin",care lipsea de la mate ca sa invete la romana.
lol=)))))))))
bine cumnate gigoloule preafrumosule =)),parca ai zis ca pleci si nu mai intrii in viata ta...caracter 0 barat
baiatu scuze de offtopic dar trebuie sa ii dau replica.
Eu sunt fracsu lu GOD - sunt Ionut .
Popescu Catalin Ionut,vrei si CNP?
am 18 ani.
id g_unit_ny ![]()
@god: urmatorul post pe aceasta sectiune va atrage dupa sine sanctiuni pentru offtopic repetat;
god inca incearca sa il depaseasca pe Ion la posturi ![]()
S-ar putea sa nu mai aiba timp
)
Ionut cand incepe noul sezon ? iulie ?
Ms frumos
In jur de 1-2 iulie...
sa-l testati si pe fratimiu cata2005pop
Gata cu circul amice ! Ti-ai facut numarul, gata ...
Ma primiti si pe mine am postat ID-ul mai sus,numai ca joc pe SuporterSteaua.In rest indeplinesc cerintele.Mersi anticipat.
Nu exista "in rest". Joci in alt campionat, deci inscrierea este nula !
Asta este,bafta in continuare.
sory_2812
Cand incep testarile pentru divizia B?
Da ca fratimiu e nerabdator sa joace
cata2005pop.
god daca ai termina cu infantilitatea poate ai avea cu 1% sanse sa te primim la testari ![]()
o sa fie testat de mine fratitu pe care apropo il cheama tot Catalin ca pe tine
?
cand ar trebui sa inceapa diviziile?
god daca ai termina cu infantilitatea poate ai avea cu 1% sanse sa te primim la testari
o sa fie testat de mine fratitu pe care apropo il cheama tot Catalin ca pe tine
?
Da dar la el e numele al doilea
Popescu Ionut Catalin.
Ce vrajeala =))))
In cazul in care se mai fac inscrieri : djo_v_b