FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri !

«123»
GOD20.06.2008 09:48

Sunt fratele lu GOD,am citit ca nu sunt voie clonele,adik mai multe conturi dupa acelasi IP asa ca postez dupa contul asta.

GOD a zis ca numai vrea in acest campionat si m-am bagat eu.

 

IDu meu este Cata2005pop ,astept sa fiu testat.

mihai141120.06.2008 10:03

dupa =))

GOD20.06.2008 11:02

scuza-ma ca am gresit dl.pruteanu(sper sa sfarsesti ca el)

 

am aflat intre timp ce esti tu,"baiatu cu 2 facultati si virgin",care lipsea de la mate ca sa invete la romana.

ronaldo_020120.06.2008 11:19

lol=)))))))))

mihai141120.06.2008 11:25

bine cumnate gigoloule preafrumosule =)),parca ai zis ca pleci si nu mai intrii in viata ta...caracter 0 barat

GOD20.06.2008 11:26

baiatu scuze de offtopic dar trebuie sa ii dau replica.

 

Eu sunt fracsu lu GOD - sunt Ionut .

 

Popescu Catalin Ionut,vrei si CNP?

 

am 18 ani.

shlanu20.06.2008 11:43

id g_unit_ny :D

i0nutz8320.06.2008 13:13

@god: urmatorul post pe aceasta sectiune va atrage dupa sine sanctiuni pentru offtopic repetat;

marianb20.06.2008 13:32

god inca incearca sa il depaseasca pe Ion la posturi :))

i0nutz8320.06.2008 13:36

S-ar putea sa nu mai aiba timp ;))

B33KTA20.06.2008 16:27

Ionut cand incepe noul sezon ? iulie ?

Ms frumos

i0nutz8320.06.2008 18:27

In jur de 1-2 iulie...

GOD20.06.2008 18:31

sa-l testati si pe fratimiu cata2005pop

i0nutz8320.06.2008 18:44

Gata cu circul amice ! Ti-ai facut numarul, gata ...

Dany's20.06.2008 19:59

Ma primiti si pe mine am postat ID-ul mai sus,numai ca joc pe SuporterSteaua.In rest indeplinesc cerintele.Mersi anticipat.

i0nutz8320.06.2008 20:46

Nu exista "in rest". Joci in alt campionat, deci inscrierea este nula !

Dany's20.06.2008 21:03

Asta este,bafta in continuare.

s0r1n11120.06.2008 21:52

sory_2812

Enquist26.06.2008 12:51

Cand incep testarile pentru divizia B?

GOD26.06.2008 12:57

Da ca fratimiu e nerabdator sa joace

 

cata2005pop.

mihai141126.06.2008 13:24

god daca ai termina cu infantilitatea poate ai avea cu 1% sanse sa te primim la testari :))

 

o sa fie testat de mine fratitu pe care apropo il cheama tot Catalin ca pe tine :))?

bubutza26.06.2008 13:27

cand ar trebui sa inceapa diviziile?

GOD26.06.2008 13:38
god daca ai termina cu infantilitatea poate ai avea cu 1% sanse sa te primim la testari :))

 

o sa fie testat de mine fratitu pe care apropo il cheama tot Catalin ca pe tine :))?

 

 

Da dar la el e numele al doilea

 

Popescu Ionut Catalin.

BADboySteaua26.06.2008 14:26

Ce vrajeala =))))

steaua_gloria26.06.2008 14:36

In cazul in care se mai fac inscrieri : djo_v_b

«123»