FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania si tiganii la EURO 2008

«123»
metzzz07.06.2008 06:57
Domnule Antonescu, unde sunteti?

Sunt aici si ma voi intoarce sa imi termin treaba ! :yeahh::naughty:

dax4707.06.2008 12:13
Domnule Antonescu, unde sunteti?

Sunt aici si ma voi intoarce sa imi termin treaba ! :yeahh::naughty:

 

You got my vote !

maye07.06.2008 14:07
Se vorbeste acum la Sinteza Zilei, pe Antena 3. ;)

Se va vorbi ..da aia 3 sunt niste handicapati

 

Domnule Antonescu, unde sunteti?

Sunt aici si ma voi intoarce sa imi termin treaba ! :yeahh::naughty:

Va asteptam si va sustinem!

Sunnyblack07.06.2008 22:14

nu ma intereseaza ce spun beliti de englezi.

 

Romania IN

ANGLIA OUT *LOL*

 

mai mult nu ma intereseaza.

 

Romania : Franza 3:1 :-).

twetwet07.06.2008 22:56
Domnule Antonescu, unde sunteti?

Sunt aici si ma voi intoarce sa imi termin treaba ! :yeahh::naughty:

 

 

hai Ioane mai repede...si adu-l si pe Vlad inapoi

hypno08.06.2008 14:12
noua sa ne fie rusine de noi insune? pai cine ne critica pe noi?! nemtii englezii francezii spaniolii italienii. cat sunt ei de corecti. ca au inceput razboaie mondiale doar din dragul de as arata forta militara. ei care au exploatat si mai exploateaza popoare sarace din africa sau asia. ei care sunt dependenti de forta de munca din estul intunecat al europei. ei care au avut colonii si sclavi. ei sau gasit sa isi bata joc de noi!!! si din cauza lor suntem unde suntem din pacate. cum era Romania pana inaintea la a 2 lea razboi mondial. o tara cu o crestere economica de invidiat.

 

 

vezi ca te ia somnu'

Vladady08.06.2008 15:18

Va mira astfel de "caracterizari" ? pe mine nu deloc atata timp cat in presa noastra nu este zi in care numele Tarii sa nu fie scris Romn'ia in loc de Romania,deci de la straini ce pretentii sa avem...

:steagcruce: :steagcruce: steagro steagro

adcristian08.06.2008 16:02

Romanii sunt numiti tzigani de citiva ani, cam de cind a inceput rapidul sa iasa prin Europa...

ariven2109.06.2008 06:44

Acest topic a fost dezbatut in multe alte site-uri...

 

Trebuia sa apara si la noi?

Yoyoyoi09.06.2008 08:29

si sanctionarea Stelei s-a dezbatut pe mai multe site-uri... trebuia sa apara si la noi?

ariven2109.06.2008 08:49

pentru userul de mai sus...

 

Ce legatura are una cu alta nu inteleg...si mai ales ce legatura are "Romania si Tiganii" cu "Depunctarea"...

 

Ajuta-ma sa inteleg ca una si cu alta au o minima legatura, nu doar ironia din postul tau.

«123»