FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pot sa va multumesc?

«123»
RoughSilk06.06.2008 17:11

Doamne-ajuta sa iesim din UCL`u curului si din Liga lu` mitica putzica si sa ne ducem in B sa plece cancerul SA PLECE CA NU SE MAI POATE . Daca nu pleaca macar sa moara ...si daca moare macar sa moara azi.Respect tuturor ce sufera pentru club , restul sunteti apa de ploaie

Piece of Mind06.06.2008 20:19

Interesant articol...probabil ca Becali oricum ar fi fost vinovat in ochii suporterilor, ca daca nu ar fi stimulat Clujul, din banii lui, nu ai altora, ati fi sarit toti in sus ca de ce nu a facut-o, rapindu-ne poate sansa de a cuceri un titlu. Asta dupa ce un retur intreg l-a carat in carca pe maestrul Lacatus, punandu-si la bataie proprii bani la "indirecte"..

DanStan06.06.2008 23:38

Nu valiza de la Cluj e marea problema. De fapt ceea ce deranjeaza e disperarea finantatorului de a-si etala muschii profitand de prestigiul Stelei. Si mai ales modul in care o face. Impinge totul pana la limita, creeaza senzatia ca tot ce realizeza echipa e rezultatul manevrelor lui semilegale sau chiar ilegale apoi isi asuma personal meritele rezultatelor si directioneaza catre club si echipa toate aspectele negative. Valoarea brandului Jiji Becali creste proportional cu scaderea valorii brandului Steaua.

metzzz07.06.2008 07:06
Interesant articol...probabil ca Becali oricum ar fi fost vinovat in ochii suporterilor, ca daca nu ar fi stimulat Clujul, din banii lui, nu ai altora, ati fi sarit toti in sus ca de ce nu a facut-o, rapindu-ne poate sansa de a cuceri un titlu. Asta dupa ce un retur intreg l-a carat in carca pe maestrul Lacatus, punandu-si la bataie proprii bani la "indirecte"..

 

Daca asta e ceea ce me dorim e jale. Nu ma intereseaza sa dea bani la indirecte , mai important era sa faca echipa de jucatori 86` de care tot zice de un deceniu.

maye07.06.2008 14:09

Injurati`ma...dar as accepta si un an in B..numai ca sa scapam de cioban...

metzzz07.06.2008 15:05
Injurati`ma...dar as accepta si un an in B..numai ca sa scapam de cioban...

Nu esti singurul. Cam 90% din cei ce posteaza aici ar da 1 an in B doar de-am scapa de oier.

iulianbarlad08.06.2008 08:14

judecati si voi fara sa lasati ura fata de Becali sa va incetoseze gandirea!2 prezente consecutive in UCL si o semifinala de Cupa UEFA s-au inregistrat atunci cand Becali era principal finantator,si astea figureaza in palmaresul Stelei.daca se intampla ceea ce se intampla unii -larga majoritate cum le place sa se numeasca-procedeaza ca Becali si arunca mizerii.totusi scandalul actual face parte-si devine tot mai clar pe zi ce trece-dintr-un plan care vizeaza eliminarea Stelei si nu a ciobanului.iar in momentul de fata Steaua fara suportul ciobanului e mai vulnerabila si decat u Cluj!sa vedem cati suporteri adevarati vor mai veni la meciurile Stelei atunci cand planul se va duce la bun sfarsit si Steaua va fi retrogradata si ciobanul indepartat!respectul meu celor care iubesc cu adevarat acest club si discern cand primi loviturile astea!

matryx2014.06.2008 00:10

dupa parerea mea esti un nerecunoscator nu imi dau seama cum de poti spune asemenea prostii despre Gigi Becali dupa cate a facut el pentru fotbalul romanesc si mai ales pentru Steaua

IMAG0060.JPG

«123»