Doamne-ajuta sa iesim din UCL`u curului si din Liga lu` mitica putzica si sa ne ducem in B sa plece cancerul SA PLECE CA NU SE MAI POATE . Daca nu pleaca macar sa moara ...si daca moare macar sa moara azi.Respect tuturor ce sufera pentru club , restul sunteti apa de ploaie
