FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ciprian Tatarusanu

«12348»
Helmuth8718.02.2009 16:49

E slabut rau de tot Tatarusanu. A mai costat si o gramada de bani,mai bine il achizitionam pe Pantilimon,daca tot vroiau un portar tanar si lungan.

 

redondo18.02.2009 17:33

E slab intr-adevar.

Lari10.04.2009 15:46

O noua gafa de poveste a lui Ciprian, in meciul cu CFR, la Cluj, la scorul de 1-0 pentru ai lui.

AmuntBoy10.04.2009 16:04

probabil va fi alta teapa marca "managementul Steaua"

 

avem cei mai slabi conducatori din Liga 1

dr.adrian910.04.2009 16:20

il antreneaza Jiji si il face cel mai bun portar din lume dupa care il vinde pt 40 de milioane de € la Steaua 2 sau la gloria buzau.

Traiasca monetarismul si elitarismul.

Lari10.04.2009 16:56

In acelasi meci cu CFR, Ciprian a aparat un penalty in minutul 86.

dr.adrian910.04.2009 17:10
In acelasi meci cu CFR, Ciprian a aparat un penalty in minutul 86.

 

serios???

oricum la cate gafe a facut sezonul asta, imi mentin afirmatia

danimarcu21.04.2009 15:26

Ce panarama de portar ne-am luat!

E o combinatie intre Carlos si Zapata.In zilele lor negre...

Robinson Rufay Zapata21.04.2009 15:56
Ce panarama de portar ne-am luat!

E o combinatie intre Carlos si Zapata.In zilele lor negre...

 

Mare panarama , o sa ne fie dor de Zapata , chiar si de Carlos

redondo21.04.2009 16:10

Chiar daca vine din vara,eu nu cred ca va fi titular.

Ronnie21.04.2009 17:05

Eu zic sa asteptam. Am incredere in Tatarusanu. Sper sa nu ma insel.

dalexandru2021.04.2009 18:15

E tanar si promite dar nu cred ca e mai bun decat Zapata, pe viitor nu se stie. Lucrat cum trebuie, Zapata ar fi cam al doilea portar din campionat.

cRiss4Steaua21.04.2009 18:48

asta e marele viitor al nationalei Romaniei si al Stelei ? :)) ciprian tataruseanu ? la cate meciuri la care m-am uitat in care apara el nu am vazut o parada, un meci mare facut de el, doar meciuri mediocre spre slabe! :|

mircea_1022.04.2009 08:59

L-a luat Jiji, la ce va asteptati? :hmmm:

alexstelistu9707.08.2009 17:34

]Mah eu cred k o sa fie primele 2-3 luni titular,iar apoi tot Zapata al nostru intra in poarta.....Nu-i dau sanse sa fie titular meci de meci....doar nu-i BUFFON.

 

 

POATE O SA FIE BUFON!!! :))

 

Ally_stelista10.08.2009 13:53

ei ei...un portar de nota 10...din toate punctele de vedere...e sigur, hotarat, increzator in fortele proprii si concentrat asupra jocului...si e foarte chipes:P....

Blackzie10.08.2009 14:25

Bun portaru.. place de el ^_^

Stryker31.08.2009 20:15

Tãtãrusanu: "Ne îngrijoreazã cã am luat un punct din trei meciuri în Ghencea"

 

Asa este insa , pe mine ma ingrijoreza ca Tatarusanu a ajuns titular in fata lui Zapata ...

eu_jimmy01.09.2009 15:36
ei ei...un portar de nota 10...din toate punctele de vedere...e sigur, hotarat, increzator in fortele proprii si concentrat asupra jocului...si e foarte chipes:P....

 

Cred ca tu mai mult esti fermecata de cum arata,pana acum nu a dovedit ca e un portar care sa merite sa fie titular la Steaua!Ba chiar as zice ca e cam nesigur,mie momentan mi se pare un portar slab,sper ca prestatiile lui viitoare sa ma contrazica.

daniel_1002.09.2009 09:02

bun tatarusanu asa ni mie unu imi place dar in fotbal trebe sa ai si apaare buna zic eu

Allyylla02.09.2009 13:55

Mai are de crescut Tatarusanu. E titular incontestabil ca vezi Doamne ce il mai iubeste jijel... ca in rest ... Zapata e cu 3 clase peste.

Cata91102.09.2009 14:25

eu zic ca Tatarusanu e speranta Stelei deoarece in 2008 zapata a inceput sa faca ca si Carlos asa ca ... :bananadance:

Allyylla02.09.2009 16:10
eu zic ca Tatarusanu e speranta Stelei deoarece in 2008 zapata a inceput sa faca ca si Carlos asa ca ... :bananadance:

Vai de sperantele si viitorul nostru atunci

daniel_1002.09.2009 16:24

zapada am pierdut puncte cu el foarte importante orcu tatarasunu nr 1

dulcicutza14.09.2009 17:17

Stie cineva ceva,s-a accidentat aseara?

«12348»