Poate o sa revina la forma care l-a propulsat la Steaua..
Poate o sa revina la forma care l-a propulsat la Steaua..
Greseste constant, nu are evolutii bune deloc.. Nu observa nimeni?
sincer ne trebuie portar......atunci poate va apara si el mai bine....concurenta pe posturi este benefica
Nu prea imi mai inspira incredere Tatarusine, parca e prea aerian, la fazele fixe sta mai mereu spectator, are unele interventii care le face atunci cand nici nu te astepti insa la fazele foarte simple gafeaza mai mereu, nu inteleg lipsa asta de concentrare din partea lui, parca prevad episodul Carlos part II printr-un meci important ;(
Pai a cam comis-o si in meciurile importante, cu Twente, Olanda, Stuttgart, chiar si cu dingo acuma, nu prea mai are ce "demonstra".
Bravooo,ai jucat f bn in returul cu Ajax.Tineo tot asa .tu esti idolul meu ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
asta-i un portar bun, atita doar ca are perioade de "somn de o secunda" ar trebui sa se caute!
I-a expirat contractul cu Steaua si a ales sa plece la un club din Italia.
primii 3-4 ani de la echipa noastra a facut multe greseli nepermise. dar in ultimii2 a fost chiar magistral. multumim tata si sper sa nu iti resimtim lipsa. pana sa vii tu ne-a luat ani buni sa gasim un portar de valoare sa speram ca acum il vom gasi din prima.