FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ciprian Tatarusanu

«1678»
george9113.10.2012 19:39

Poate o sa revina la forma care l-a propulsat la Steaua..

iulian2326.11.2012 11:58

Greseste constant, nu are evolutii bune deloc.. Nu observa nimeni?

GRYG26.11.2012 13:03

sincer ne trebuie portar......atunci poate va apara si el mai bine....concurenta pe posturi este benefica

Korado27.11.2012 12:25

Nu prea imi mai inspira incredere Tatarusine, parca e prea aerian, la fazele fixe sta mai mereu spectator, are unele interventii care le face atunci cand nici nu te astepti insa la fazele foarte simple gafeaza mai mereu, nu inteleg lipsa asta de concentrare din partea lui, parca prevad episodul Carlos part II printr-un meci important ;(

rtj27.11.2012 14:35

Pai a cam comis-o si in meciurile importante, cu Twente, Olanda, Stuttgart, chiar si cu dingo acuma, nu prea mai are ce "demonstra".

FanSteauaSiTatarusanu24.02.2013 13:00

Bravooo,ai jucat f bn in returul cu Ajax.Tineo tot asa .tu esti idolul meu :hai_steaua:fularsteaua2fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:fularultras:steagcruce:

dmb20.09.2013 08:28

asta-i un portar bun, atita doar ca are perioade de "somn de o secunda" ar trebui sa se caute!

Virgil04.10.2013 17:45
s_12_tatarusanu_2013.jpg
Virgil26.05.2014 08:52

I-a expirat contractul cu Steaua si a ales sa plece la un club din Italia.

France9826.05.2014 08:58

primii 3-4 ani de la echipa noastra a facut multe greseli nepermise. dar in ultimii2 a fost chiar magistral. multumim tata si sper sa nu iti resimtim lipsa. pana sa vii tu ne-a luat ani buni sa gasim un portar de valoare sa speram ca acum il vom gasi din prima.

«1678»