Salutare,
Departamentul IT din cadrul AISS pune la cale un redesign al siteului suporterilor stelisti, fcsteaua.ro.
Datorita sugestiilor venite din partea utilizatorilor si a faptului ca dorim sa va oferim cele mai noi functii si tehnologii disponibile pe internet, am ajuns la concluzia ca este nevoie sa reproiectam site-ul.
Astfel, punem in discutie aceasta idee si dorim sa aflam parerea voastra referitoare la site.
Mai exact, vrem sa stim cum ati vrea sa arate fcsteaua.ro, ce fel de functii noi vreti sa fie incorporate in site, ce vi se pare inutil sau incomplet (daca e cazul), la ce capitol este nevoie sa mai lucram, practic suntem dispusi sa luam in considerare orice fel de sugestie venita, ca si conditie de baza, va rugam sa fiti cat mai expliciti si coerenti in exprimare.
Asteptam cu nerabdare propunerile voastre insotite de exemple concrete.
Este recomandabil sa atasati imagini cand propuneti un nou look pt prima pagina a siteului.
Acestea fiind spuse, va multumim pentru ca sunteti alaturi de fcsteaua.ro, alaturi de site-ul suporterilor stelisti.
Forza Steaua !
Azzido
